Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi együttlét a normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi együttlét a normális (se nem kevés, se nem sok) egy normál/jól működő kapcsolatban véleményetek szerint, vagy tapasztalat szerint?

Figyelt kérdés
Mondjuk fiatal pároknál (20-30-as korosztály), és pl. már évek óta együtt vannak (min. 5), esetleg házasok is már.
2009. jan. 7. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám,hogy ezt meg kell határozni!Amennyit mindketten kívántok és még élvezhető!Én így gondolom.
2009. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Akkor az igazi ha minden nap van egy, vagy esetleg minden második nap. Ez saját tapasztalat, úgy lehet szinten tartani egy kapcsolatot, úgy marad meg a tűz. Persze nem jó ha mindig egyszínűek, hanem más más formában történnek, pici újításokkal. :-)
2009. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A heti 2-3 együttlét az egészséges. De csak akkor ha mindkét fél őszintén kívánja a szexet.

Hallottam már olyat is,ahol minden nap,minden másnap volt szex. Ha bírják,akkor egészségükre!

2009. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kisbaba van, 4 hónapja nem alszom éjjel rendesen, folyamatosan fáradt vagyok, a szexuális vágyam szülés óta nulla. Ezen nem lehet segíteni, nem tudok változtatni. Pedig biztos úgy van, ahogy írtátok.
2009. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves Babás, majd biztos visszaáll a dolog idővel. Remélem párod is segít a babával...


Elsőke: igaz amit írsz, de egy normál kapcsiban biztos van ami minimum lennie kell.

Második: hát nem tudom, minden nap, és akkor ott nincs olyan hogy tényleg fáradt, egy hét éjszakai műszakban...és azt érzi a másikon az ember szerintem, s akkor nem is várja el, vagy?

2009. jan. 7. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:
A magyar átlag, heti 3.
2009. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
55%
napi 1 minimum
2009. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
mi 5 éve vagyunk együtt, és a heti 2-3 alkalom az, amivel mindketten maximálisan elégedettek vagyunk..se többre nincs szükségünk,se kevesebbel nem érjük be. :) 24/L
2009. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
en 1.5 eve kapcsolatban, fel eve egyutt vagyunk, mindketten dolgozunk. Altalaban napi 1 van, legrosszabb esetben heti 3, ez kb menstruaciom elotti heten van, vagy amikor tobbet dolgozik valamelyikonk. 22 l
2009. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azt akartam irni, hogy fel eve egyutt elunk, bocsi elozo voltam.
2009. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!