Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet még egy jó ötvenes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még egy jó ötvenes hatvanas férfinek sportos jó borotvált szőrtelen teste és szép nagy pénisze és makkja is!?

Figyelt kérdés
Általában ők még spriccelnek és tele vannak ge.civel!?

okt. 4. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem hinném, hogy túl gyakori.
okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Öltözőben azért láttam már ilyet.
okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ötvenes vagyok, nem nézek ki jól, makkom nem tudom milyen, mert nincs viszonyítási alapom és tele van. De nem szőrtelenítem.
okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

A héten lettem 50.

A testem vékony, inas, 56 kiló (nem izmos, de nem hájas).

Felsőtestem lényegében szőrtelen (hóalj, bimbók szőrösek, illetve van a szélesedő háromszög a köldöktől lefele). Lábam, fenekem, farkam extrém szőrös.

Farkam szép és M-es kategória. Makkom nagy, L-es ktegória.

Spriccelni még néha tudok, ha sokáig tart a nemi izgalom az elélvezésig, de jellemzően inkább már csak erősen bugyog. Nem lövöldözöm össze a fülem, a hajam és az ágytámlát, mint 17 éves koromban, de ez természetes és a korral jár.

Spermám mennyisége az elélvezés gyakoriságának függvénye, alapból szerintem átlag felett termelek.

Összegző válasz: részben lehet. 😀

okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hm érdekelne az utolsó hozzászóló,vagy kommentelő
okt. 4. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehát csomó elvárásoddal homlokegyenest ellenkezem. 😀 Ráadásul sem a nemedet, sem a korodat nem árultad el.
okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, kérdés, hogy mennyire működik is.
okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet jó teste, van 1 60 éves kollégám, jó teste van, izmos stb. A pöcse nem érdekel, Amúgy sem meztelenkedni senki nálunk az öltözőben. Viszont csak az arcán látszik, hogy idős, illetve fehér a haja.

Nekem még tinédzser koromba sem spriccelt...

Ez szerintem egyénileg változik.

okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!