Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ti el tudtok élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti el tudtok élvezni egymás után többször? Vagy egy orgazmus elég?

Figyelt kérdés

Akár masztival, akár együttlét alatt. Van különbség?


Mennyiben más a több orgazmus? Ugyanolyan mindegyik? Vagy intenzívebb? Mennyi a rekordod?


okt. 2. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Rekord... nem számolod olyankor :) Partnerrel sokkal jobb, teljesebb!
okt. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Bocsi hogy férfiként válaszolok, de eddigi tapasztalat, hogy csiklóorgazmus legtöbb nőnek nem megy egymás utánban több. Az is ritka, hogy az első után akármilyen gyengéden csinálva is élvezik még a nyalakodást. Szóval többnyire kell szünet.


De hüvelyi orgazmus azért sokaknál egyik után jöhet a másik, nem kell leállni (persze ha van benned egy kis emberség akkor lelassítasz vagy 10 másodpercre)

okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Igen el
okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Egymás után megy kb 5-10. Vagy sokkal több. Az elejék egxre izgatottann leszek aztan 10 orgshmus után kb kezd nagyon kicsit enyhülni a vágyam. Van,h közben el kell mennem pisilni. Van,hogy minden orgazmus után. A barátommal hatványouottan jobban élvezem az orgazmust illetve ha csinálja nekem dildóval,mint amikor otthon magamnak csinálom. Nagyon számít ,hogy szeretjük egymást,az utánozhatatlan pluszt ad az egèsznek.
okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha pasim szájjal visz el, akkor azután már csak behatolást tudom élvezni. Extra érzékeny leszek. Hüvelyi orgazmus 1-2 szokott lenni. Utána is kellemes érzés, de több nem. Is gaz az első a legintenzívebb.
okt. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is 5-10 az átlag egy aktus (behatolásos) alatt. Mindegyik ugyan olyan intenzív, viszont van egy pont amikor teljesen kielégülök, és több orgazmus már nem jön. Olyankor elkezd a hüvelyem “száradni”, nem nedvesedek már egyáltalán. Csiklóval csak 1 orgazmus megy.

A hüvelyi viszont még egyedül sem ment soha, sem senki más partnerrel. A férjem ez alól kivétel, csak vele sikerült eddig.

okt. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Nekem csikló orgazmus is megy több egymás után. Az első után picit érzékeny és igy mégjobban élvezem. Hüvelyi orgazmusom is van több. Partnerrel és masztinál is egyaránt. Viszont partnerrel sokkal jobb érzés már maga a tudat, hogy a szeretett férfivel szeretkezem. Minden orgazmusom más intenzitású. Spiccelés után viszont száraz vagyok és érzékenyebb.
okt. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!