Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen feszültség levezető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feszültség levezető stratégiákat választhat, a nagyobb libidóval rendelkező férj, ha egy amúgy 25 éve tartó, és a többi szempontból tökéletesen működő házasságban nagyságrendekkel több együttlétet igényel, mint a felesége?

Figyelt kérdés

- Válás nem jön szóba.

- Megbeszélés megtörtént több alkalommal is.


ma 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szereto🙂 igen igen tudom gonosz dolog meg blablabla. De az egyetlen elheto megoldas 🙂🙂
ma 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyakori népétől várod a feloldozást, hogy megcsalhasd?

Amúgy nem bonyolult: önkontroll, maszturbálás, nyitott kapcsolat, prosti, szerető. Ezek közül lehet stratégáskodni.

ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a maszturbálást választottam, majd szépen lassan leszoktam arról is és már nem is hiányzik a szex. Elég 1-2 havonta egyszer a feleségemmel, amikor ő akarja.
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tőled függ mit akarsz. Vehetsz műpuncit, hogy változatosabb legyen a maszti. Vagy ha annyira hiányzik az érintés a női test akkor szerető.
ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!