Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A hármas felállás mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hármas felállás mennyire közkedvelt módja a párkapcsolat és a szexualitás színesítésének?

Figyelt kérdés

A hármas együttlét számomra alapélmény, mert 2F 1L felállásban vesztettem el a szüzességemet 14 éves koromban.


Azóta is szerettem nézni a páromat, ha mássa olelkezik. Mintegy kívülről látni őt, és még teljesebb kényeztetést, kielégülést nyújtani számára.


Előző házasságomban két évig élvezhettem ezt a gyönyört.


A kissé lehült házaséletünk felforrósításaként megbeszéltük a feleségemmel, hogy teszünk egy kisérletet a nyitásra.


Egy közös barátunkat választottuk erre a "feladatra", aki nagyon bejött a volt feleségemnek.


A barátomat nem volt nehéz rábeszélni, hiszen nagyon sokszor volt velünk és láthatólag ő is vonzódott feleségemhez.


Nekem nem kellett legyőznöm a féltékenységemet, mert olyat nem éreztem, viszont nagyon izgatott a dolog, és alig vártam már az első együttlétünket, égett bennem a vágy és a kíváncsiság.


A szexuális vágy melett külön megyugtató volt a bizalom mely köztem és feleségem, valamint legjobb barátunk között mindig is megvolt.


Elindult a szervezés. Egy nyár végi hétvégére meghívtam a barátomat a vidéki lakásunkba.


Neki mindig is voltak alkalmi partnerei - ekkor is -, de kértem, hogy most egyedül jöjjön.


Akkoriban a városból munkahelyeink miatt vidékre költöztünk, ahol egy nagy szolgálati lakásban laktunk. Péntek este érkezett. Kimentem elé a buszhoz, megmutattam neki a községet, a munkahelyünket.


A helyi kocsmában megbeszéltük az utóbbi idők eseményeit. Itt kissé előkészítettem a terepet, hogy ne érje váratlanul az esetlegesen kialakuló helyzet. Nem szerettem volna felsülni tervemmel vagy kellemetlen szituációba kerülni. Egy nőnél nem lehet tudni váratlan helyzetekben miként reagál, gondoltam jól meg kell ágyazni a várható eseményeknek. A barátom látta már feleségem monokiniben strandolni, napozni, táncolni szexi ruhákban, tehát nem árultam neki zsákbamacskát, és azzal is tisztában voltam, hogy a feleségemet különösen izgatta, hogy a barátom mennyire leplezetlenül csodálja őt.


. Finoman úgy vezettem be a dolgot, hogy ez a hétvége egy meglepetés parti nejem számára, otthoni evés-ivás, zene, tánc, esetleg kis „erotika”, majd ha kedvünk lesz elmegyünk a szomszédos városi diszkóba hajnali mulatozásra.

Feleségem egyedül várt otthon bennünket finom vacsorával, hiszen a gyerekek a városban nyaraltak a nagyszülőknél......


Érdeklődésesetén folytathatom :)


ma 14:33
 1/2 anonim válasza:

Ez mi ?

Statisztikát vársz erről ? Arra ott a Google meg Chat GPT.


A kérdésednek semmi köze a leíráshoz

ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:)
ma 14:45




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!