Egy röpke kérdés?

Figyelt kérdés

Baratnommel tobb mint ket hete lefekudtunk, de vedekeztunk az elejetol a vegeig. Elotte egyutt furodtunk es egyszer beraktam neki, ugy hogy nem volt rajtam gumi. Tudom felelotlenseg volt, de elotte mar 1 napja nem mentem el, illetve ketszer leis furdotem, illetve meg rengetegszer pisiltem is. Elovaladek nemhiszem hogy lett volna mivel 2mp volt az egesz. Mensije utan voltunk ket hettel, az ovulacioja mar letelt.

Asszem ma van egy honapja hogy megjott a mensije, aztan szerintem oar napot kesik neki. (Amiota egyutt vagyunk mindig 20.a utan jott meg neki)

Van okunk parazni? Vagy csak a stressz?


ma 09:08
 1/5 anonim válasza:
Nincs okod parazni
ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ennyitől senki nem lesz terhes.. tudod nem a faroktól leszel terhes, hanem attól ami elélvezéskor (vagy picivel előtte) távozik rajta.
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ennyitől biztos nem lett terhes.
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Az események leírása alapján az esélye kicsi a dolognak, de nem lehetetlen.


Viszont nagyon ritka az olyan ciklus ami 30-31 napos (tehát a havi egy menstruáció inkább átlag, simán lehet kettő is), helyette 21-34 napos a jellemző. Ez alapján kellene számolni, nem aszerint, hogy melyik naptári napra esik. Ez azért fontos, mert a ciklus követése elég fontos abban, hogy ilyeneket pontosan tudjatok. Nem mindegy, hogy 2 napja vagy 1 hete késik.


Én a helyetekben vennék egy tesztet bármelyik drogériában párezer forintos tétel és a menstruáció várható időpontjában már biztos eredményt mutat. Olvassátok el az útmutatót (reggeli első vizelettel célszerű csinálni) és akkor legalább magatok mögött tudhatjátok ezt.

ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Simán lehet terhes... Már attól is, ha Megfogod a farkad utána meg ujjazod... Nyilván kicsi rá az esély.
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!