Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 0/24-es rosszlányokat tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

0/24-es rosszlányokat tényleg akkor lehet hívni amikor akarom?

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa ez nekem.

Aludni mégis csak kell nem?

Felhívom reggel 6-kor azért nem biztos hogy kedvesen fog fogadni nem?


ma 02:12
 1/9 menta34 ***** válasza:
72%
A 0-24 szinte mindig azt jelenti, hogy a hirdető ezt nem töltötte ki és a béna rendszerük ezért 0-24 -re teszi. Ha valaki nem írja kifejezetten szövegben a 0-24 -et akkor ne hidd el, maradj az értelmes időnél. Amúgy gondolom van külön munka telefonjuk amit némítanak/kikapcsolnak éjszakára, tehát mindegy hülye vagy-e :D
ma 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért mert nem tudom nem kéne hülyézni ._.
ma 04:17
 3/9 menta34 ***** válasza:

Jaj ne legyél már mimóza, csak poén volt.

Szerintem kaptál korrekt választ is ;)

ma 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy igen és köszi.
ma 04:42
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Persze, 0-24be hívható. Ha nincs szolgálatba,valószínű kikapcsolja a cèges telefont.
ma 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha éjjel mész azt jobb nappal egyeztetni, én úgy szoktam, ha tudom hogy éjjel kettőre leszek az adott városban.
ma 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Éjszaka olcsóbb is.Mint az áram.
ma 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 0-24 azt jelenti, hogy bármikr HÍVHATÓ. De ez nem egyenlő azzal, hogy bármikor FOGAD. Elvileg bármikor felveszi és tudsz vele időpontot egyeztetni, akkorra amikor Ő is ráér.

Régebben úgy szerepelt, hogy külön volt az, mikor hívható, és külön ki volt írva az is, hogy mikor "van műszakban".

ma 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban általában nem, de legegyszerűbb, ha hívod, és vagy felveszi, vagy nem.
ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!