Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet bajom, ha nem fejezem be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bajom, ha nem fejezem be?

Figyelt kérdés
Pár napja úgy verem a farkam, hogy amikor az orgazmushoz érek, akkor abbahagyom. Ezt kb egy órán keresztül csinálom, amikor már nem bírom tovább, akkor abbahagyom, megvárom, hogy összemenjen és elrakom, tehát sosem élvezek el.
ma 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Le fog esni rólad
ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet és ez mire jó? Mi értelme
ma 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez mire jó? Agyatlanság. Szerintem előbb vagy utóbb nem lesz merevedésed.
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
semmi bajod nem lehet ettol
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Fogyatékos...
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is szoktam ezt csinálni, véleményem szerint ez azért jó mert így lehet gyakorolni az önkontrollt és sokkal tovább is fogod bírni. Illetve rászoktatod a farkadat arra, hogy nem az elélvezésen vana a hangsúly. De azért heti egyszer érdemes kiengedni...
ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez orgazmus kontroll de nem tudom hosszú távon okoz e gondot. Én is szoktam a férjemnek de nem napokig addig én sem bírom szex nélkül.
ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
impotens leszel tőle,mert a farkad reflexét (a későbbi elélvezés miatt áll fel)megszünteted. Ha viszont azt csinálod,h annál a pontnál állsz meg,amikor még meg tudod előzni az orgazmust, es utána tovább vered,akár többször is és a végén elélvezel ,úgy jó.
ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából ez az orgazmus kontroll. Semmi gondod nem lesz belőle. A Tantra is például ezzel is foglalkozik többek közt.

Nekem van hogy napokig így csinálom évek óta. Nem ettől leszel impotens megnyugodhatsz.

Ez arra jó hogy megtanuld és kitold az aktus idejét.

ma 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!