Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszalanyokos nőkhöz hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszalanyokos nőkhöz hogy kell menni, mi a menete?

Figyelt kérdés

Addig megvan hogy felhivom lebeszéljük a dolgot.

Odaérek zuhany kötelező? Alapból úgy megyek már szoval nemtudom.

Hogy megy a tarifa? Csak dugni akarok egy jót, de honnan tudjam előre hogy egy óra lesz vagy csak 20 perc?

Előre kell fizetni?

További részletek is érdekelnek ha van még valami fontos köszi


ma 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ingyen nem állnak veled szóba a nők?
ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon meg kell beszélni a részleteket. Fél órában egy menet szokott bent lenni, egy órában esetleg lehet próbálkozni második körrel.

Általában előre szokás fizetni.

Zuhany kell, hiába mész úgy, akkor is. Persze illik normálisan megjelenni és normálisan is viselkedni.


Érdemes a masszázst is kipróbálni, ha még nem voltál, de figyelj, hogy képzett masszőr legyen. Ezt szokták írni külön is.

ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Felhívod, megbeszélitek mi.mwnnyit és mit akarsz. 1 órában általában van 2 aktus (ha megy neked) ha nem akkor csak fél órát kérj. Van ahol kötelező a zuhany van ahol nem.
ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

A zuhany nem kötelező, ha előtte voltál - ezt jelezd. Ennek ellenére, ha a lány megkér rá, ne sértődj meg és légy szíves, legalább egy "alvázmosásra" menj el. Szájöblítés meg alap.

Tarifák? Úúúúbazz... 25E/óra .... nem tudom, rég voltam már (most félamatőrökben utazom, de lehet inkább visszatérek a rosszlányokra, már elvesztettem a tagságomat, olyan rég írtam beszámolót).

A fizetési feltételeket a lány mondja meg. Készülj fel rá lelkileg, hogy előre kell .... nagyon ritka aki a végén kéri.


További részletek? Légy tisztelettudó, ne nézd le Őket (nem tudhatod kinek milyen sorsa van, nem tudhatod Ő miért pont ezt csinálja). Ne "egy vendég" legyél, hanem "A vendég". Nem kell külön csokit, virágot, ajándékot vinni. Sőt, ha mész akkor is figyelj a diszkrécióra! Ne beszélj a lépcsőház előtt, ha vele beszélsz és épp megadja a kapukódot, azt ne hangosan mond vissza. Számukra is fontos a diszkréció, így kerüld a feltűnést a lépcsőházban. Ne legyél tolakodó, ha valamire nemet mond ne akard meggyőzni, hogy az jó, ne akard rábeszélni. Fogadd el! ELSŐRE ha lehet. Légy kedves és légy hálás, ha Ő is kedves. Ne akarj a magánéletébe kutakodni. Ne érdekeljen a valódi neve, ne akard bejelölni Face-n, ne akarj sokat megtudni róla. Ami a legfontosabb: ne legyél szerelmes, bármilyen gyönyörű is a lány és bármilyen jól is érzed magad vele vagy erzi Ő magát Veled. Ez gyakorlatilag színészet, ahol Te vagy a főszereplő. Minden amit ott tapasztalsz az mese. Neked szól, de mese! Ő nem fog beléd szeretni. Ezért amint az ajtó becsukódik, felejtsd el! Ő is ezt szeretné.

ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

#4

Ezt még olvasni is rossz hogy sok embernek ez a szexualitás

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ez olyan jó lett, hogy vastag betűkkel ki kéne tenni fejlécbe a kurvázóknak! Látszik hogy régi motoros vagy! Én már vagy tizenöt-húsz éve nem kurváztam, akkor 10-12 ezer volt egy óra... De minden amit írtál tuti! 👍😄✌️

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én mindig zuhanyozva megyek és nem követelik .

Előre egyeztesd le mit szeretnél,előre kell fizetni.

Van aki óranézős és van aki át akar lendíteni a fél óran de általában normálisak.

Mégis csak ebből élnek.

ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
5,az mivel jobb ha semmi nincs?ha hokizni kell a férfinak,akár 80 éves haláláig
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Én nem ítélkeznék. Én csak párkapcsolatban szexelek, ami azért összejön, nem szorulok rá hogy prostihoz menjek, de lásd be, nem mindenkinek jut szex, ilyen-olyan ok miatt (csúnya, egyéb tulajsonságok). Velük szemben én maximálisan megértő vagyok.
ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem hogy elítélem, hanem hogy szomorú ez a helyzet.

Ez így tényleg nagyon szolgáltatás jellegű

ma 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!