Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél nálatok is red...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél nálatok is red flag, ha valaki szinte csak a szexre gondol?

Figyelt kérdés
Munkanélküli, képzetlen suttyók szokása jobb híján mindig szexelni. Mint anno mikor még nem volt tévé. Ma már annyi értelmesebb program van.
ma 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nálam az ilyen előítéletes, felszínes, önmagát mindenkinél jobbnak tartó emberek a “red flag”…
ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Igen, red flag. Nem is fogom folytatni utána az ismerkedést (feltéve ha eleve komoly párkapcsolatot keresek).

Természetesen fontos a szex és a szexualitás, számomra is az - De ettől független nem fogom az ismerkedés legelejétől fogva ezzel bombázni a másikat. Nem vagyok prűd vagy aszexuális, de azért szeretem az ízlésesség határán belül tartani a szexet. Példának okáért nem fogok a legelső találkozáskor a gatyájában nyúlkálni, exekről, fétisekről, vagy szexuális szokásokról kérdezni. Később persze fogok, de biztosan nem az elején, és biztosan nem fogok görcsösen csak erre fókuszálni.

Ha valaki lépten-nyomon csak a szexről beszél, nincsen semmilyen más épkézláb érdeklődése és témája, csak erre van ráfokuszálva az beteges, és az emberek többségénél red flag lesz.

ma 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nálam a te viselkedésed a redflag.
ma 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom, nekem a diplomaosztón nem tűnt el a libidóm varázsütésre..
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez aztán nagyon nagy „red flag”!

Ha tudnád, hogy mennyi szexorientált nővel kellett szakítanom… Pfuj, gusztustalan! Kiábrándultságom jeléül mindjárt el is morzsolok egy könnycseppet.

Azt kívánom mindenkinek, hogy ismerkedésnél ez legyen a legnagyobb problémája! 🤡

ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem is illik b.szni a másikkal vagy hogy van ez? :DD
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lesz egy igazán jó kapcsolatod, ha szerelmes leszel és megtapasztalod akkor a szeretkezést kellően "értelmes programnak" fogod gondolni. Egyértelmű hogy még nem volt ilyen kapcsolatod, lerí rólad az előítéletesség, a felszínesség, mi az hogy kifejezetten munkanélküli suttyók szokása? Egy dolgozó pár is él szexuális életet, ez az egészséges. Legyenek szakmunkások, vagy értelmiségiek. Magas lóról beszélsz de egy igazán értelmes ember nem így gondolkodik. Gondolom valami büfészakon végeztél és most call centerben dolgozol aztán nagyra vagy magaddal
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, mert lehet hogy csak hiányzik neki, de ha rendes kapcsolatot akar és nem csal meg akkor lehet hogy pár hónap után lesz kedve máshoz is. Ha perverz állat akkor persze inkább nem kellene.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenki él valamilyen szexuális életet, de sokaknak van életük a szexen túl is. Nem az a napi program.
ma 11:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanmár kinek ez a napi program? Nem tudom milyen embereket ismersz ami alapján ezt gondolod de szerintem nagyon rossz körökben mozogsz és ismerkedsz
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!