Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meztelen játákokra, kihívásokr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelen játákokra, kihívásokra lenne igény, szeretnek mások is pucéran szorakozni ?

Figyelt kérdés

ma 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ehhez bizalmi viszony kell,baráti társasággal igen.Ne az legyen ,hogy a szexualitást lássák benne főleg a férfiak,ne akarjanak rám mászni ha pucéran vagyok.Játszottunk baráti társasággal hasonlókat,vetkőzéses játékokat,bulikat jó hangulat meg volt.Volt szex is nem mondom,hogy nem,de ne nyálcsurgatás legyen belőle,tudjon mindenki viselkedni.Alapvető dolog volt,hogy tilos volt fotót ,videót készíteni.Megbíztunk egymásban,nem gyűjtöttük össze azért a mobilokat.
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Az olyen jatekokkal az a helyzet hogy a pasik bevagulhatnak...
ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Önmagában nem hangzik rosszul, de sok embernél, akinél nem természetes a meztelenség, ez nem működne, pontosabban továbbfajulna. Fogdosás, szex, esetleg képek/videók készítése.

Én szeretek meztelen lenni, de kizárólag a megfelelő gondolkodású emberekkel.

19/F

ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon izgat a gondolat, de nem tudom képes lennék-e rá.
ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy értendő ez a dolog?

Aki büszke a testére biztos szívesen teszi ezt.

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!