Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem vagyok túl válogatós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl válogatós féle. De ezek után is folytassák viszonyt a csajjal ?

Figyelt kérdés

Röviden az történt 3nappal ezelőtt, hogy le feküdtem az exemmel.

Mellesleg tőle van egy kislányom is aki miatt tartjuk a kapcsolatot.

Szóval nagyjából 2 hónapot nem voltunk együtt "úgy" és kiderült egy véletlen telefon hívásból aznap este, hogy röviden nőkkel és férfiakkal is egyszerre többel szokott együtt lenni.

Eddig is 3 éve hatalmas R*banc volt ingyen és az is kiderült, hogy ő megy a férfiakra nem a férfiak rá.

De ezek után

3napja konkrétan szégyellem magam miatta.

Nagyon nagy étvágyú nő amivel sose volt bajom. Soha nem hoztam fel neki mert úgy voltam vele az ő dolga nem az enyém.

És ráadásul nagyon csinos formás szinte elképesztően ritka szép nő a teste mindig megfogott.

De ezek után valahogy tényleg szinte undorom a nőtől szépségétől függetlenül is.

Kérdés. Egéséges az, hogy ennyire el ment a kedvem tőle?

Nnormális az ha már inkább undorom ezek után a nőtől főleg ha konkrétan az arcomba vágta hogy két testvérrel volt meg egy nővel egyszerre ?

És ezeket mutatta a telefonba nekem.


ma 17:04
A kérdező szavazást indított:
Igen normális ha el ment a kedved tőle ezek után.
Nem igazán normális hogy elment a kedved tőle.
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az a gyerek tőled van?
ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most megkérded hogy te mit akarsz meg mi a jó és egészséges szerintünk.

Gondolkozz inkább.

ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ha teszem fel ezt a kérdést magas írja ki ugyan így anonimba.

Hááát igen valószínű, hogy én 99%ban a két válasz közül az elsőre szavazók.

Mert elég durva azért amit csinál. Meg nekem gusztustalan is akármennyire is szép vonzó a csaj és brutálisan is csinos.

ma 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján az előéletetek miatt megértem, hogy elment tőle a kedved. Amúgy ettől eltekintve nekem csak szexpartnerként nem volna ellene kifogásom, engen nem zavarna, hogy fűvel-fával csinálja, én is benne lennék ilyen gruppenekben.
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!