Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Exhibicionista fiúk! Ki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exhibicionista fiúk! Ki hogy tudja kiélni magát?

Figyelt kérdés

Én már elég korán elkezdtem élvezni a meztelenséget. Szerettem, ha mások így látnak, mindig nagyon felizgatott. Senki nem is nézte ki belőlem, mindig csendes és visszahúzódó voltam.

De ugye nem lehet csak úgy meztelenül rohangálni, úgyhogy aki hasonló természetű, kinek mikor volt erre lehetősége?


19f



tegnap 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Akad pár közös zuhanyzó és nudista hely, ahol mindezt bárki megteheti. Te mennyire korán kezdted élvezni?
tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még középiskolában...
tegnap 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
A középiskola 14-től 18 éves korig tart átlagos esetben. Nem mindegy, azon belül mit is jelentett neked, hogy elég korán és hogy hol.
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!