Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most rendes orgazmusom van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most rendes orgazmusom van vagy sem?

Figyelt kérdés

Barátom csikló által tud kielégíteni (szájjal, ujjal) de amikor elélvezek ugymond akkor csak 1-2 max. 3 mp-ig tart az a bizonyos érzés és nem valami erősen csak gyengén. Ez lenne az orgazmus? Utána erzékeny a csiklom pár percig.


(Az első pasim anno egyszer nagyon durván megujjazott akkor valami mást éreztem orgazmus címen de ez egyszer fordult elo osszesen az életemben...)


Szval most rendes orgazmusom van vagy sem?


ma 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Értem a kérdést de ez csak személyesen tudom megállapítani. Írj rám és megbeszélünk egy időpontot.
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Hú szerintem neked nincs orgazmusod. Eleve tudnád biztosra ha az lenne, mert semmi mással nem összehasonlítható érzés. Na és nem 1-2 mp-ig tart az érzés, hanem kb ugyanaddig amig egy férfi is élvez.
ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csiklo orgazmus ilyen
ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orgazmus az agyban történik meg, és senkinek nem egyforma. Neked ilyen az orgazmusod
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-2 mp-es orgazmus? Értem én, hogy nem egyforma mindenkinek. De 1-2 mp? :)
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha magadnak csinálod akkor az miben másabb?


Nekem is a csikló orgazmus 1-2 mp és utána érzékeny lesz, nem esik jól a további érintés. És változó az intenzitása. Amikor hetekig nincs orgazmusom akkor erősebb, de mostanában kb 2 naponta együtt vagyunk, így elég gyengusz.


A hüvelyi orgazmusom megint más érzés. Azt leírni sem tudom, de a csiklóinál hosszabb időben, de lágyabb.

ma 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem olyan az orgazmusom, hogy a mai napig nem tudom biztosan, hogy az orgazmus-e, mert nem jár együtt akaratlan ritmusos hüvelyösszehúzódással. Olyan egyszer volt egész életemben. Viszont el szoktam jutni a legnagyobb élvezet közben, amikor azt érzem, felrobbanok a gyönyörtől, hogy hirtelen kifut belőlem minden erő és ájulásközeli érzés fog el, gyengeség és utána már nem tudom élvezni. Néha vissza lehet hozni, de többnyire onnan kezdve érzéketlenné válik a testem.

Nem szeretem amúgy, mert óriási hiányérzettel jár. Mintha átugornám az orgazmust és orgazmus utáni állapotba jutnék orgazmus nélkül. Szextől kielégülni csak úgy tudok, ha ez az orgazmus utáni állapot nem következik be. Olyankor fokozatosan betelek a gyönyörrel és nincs hiányérzetem. Ez utóbbi engem teljesen kielégít, imádok szexelni, de olyan partnerrel, aki ezt lelkileg nem tudja feldolgozni, nem tud működni, mert azt hiszi, hogy kudarcot vall nálam.

ma 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!