Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőként legszürreálisabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként legszürreálisabb gondolat? Szexuális fantázia?

Figyelt kérdés
Nem mindennapi szexuális gondolat, fantázia? Amit szeretnél megnézni, esetleg ki is próbálni? Mi lenne az?

szept. 21. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
2 férfivel lenni úgy, hogy mindkettő vonz, de az egyik csak néz. A kevésbé vonzóval szeretnék úgy szexelni, hogy a másiknak végig kelljen néznie. Az izgat fel ebben, hogy közben vágyik rám az, akire én is. A végén pedig megkapna ő is. Az a felállás, hogy egy kukkoló ratyimatyi nézzen közben, akitől a hideg is kiráz, az cseppet sem spannol.Tudnék az ismerősi körömből megfelelőt ezekre a szerepekre, de szerintem sose leszünk olyan bátrak, hogy ilyesmiről beszélgessünk. Az a korosztály vagyok, amikor már mindenki házas és megkomolyodott életet él.
szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Na meg szexmoziban szexelni a film közben nyilvánosan. Ez egy időben teljesen rögeszmés vágyam volt. Amúgy a többes semmilyen formában nem vonz. Egyszerűen a nyilvános, néző előtti szex gondolata spannol. Amúgy meg tiszta prűd vagyok, kivágott ruhát se veszek föl. Biztos ez az oka pont. Szexben nem látom értelmét a gátlásosságnak, de a hétköznapi életben ha egy férfi 20 cm-nél közelebb jön, menekülök.
szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A megeroszakolas, kihasznalas, kiszolgaltatottsag vonz.


Kikotozve voltam mar, de maszti kozben mindig arrol fantazialok hogy 4-5 ferfi elkap az utcan es megeroszakol

szept. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Pisiszex
okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!