Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nyert ügyem van? Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyert ügyem van? Szerintetek szexelne velem?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, szép dekoratív nő, jóban vagyunk nagyon, messengeren is sokat beszélünk egymással. Nagyon vonzónak tartom, de nem akarnék tőle kapcsolatot. Ő meg nagyon sokat dícsér, hogy jól nézek ki, ruháim tetszenek, mondja többször is, hogy látszik, hogy elkezdtem edzeni stb. A héten én vittem haza melóból, behívott kávézni, aztán amíg főzte a kávét felállítottam a farkam, hogy látszódjon gatyán keresztül, de akkor nem nagyon láttam, hogy észrevette volna. Mikor hazamentem és írtunk egymásnak, akkor írta, hogy jól kidudorodott a gatyám, ennyire ízlett a kávé? Annyit írtam, hogy bocsi, néha megesik a férfiakkal, hogy néha feláll. Erre csak annyit írt, hogy őt egyáltalán nem zavarja.

Szerintetek bepróbálkozzak nála? Ez már egy erős érv amellett, hogy akar tőlem valamit?


ma 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér mindenképpen
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Már ott, akkor meg kellett volna dugni a kávézgatás helyett.
ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
79%

Sajna #1al egyet kell értsek.

Próbàld fel és kiderül.

ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyél hülye, én nő vagyok, de kb. Én is hasonlóan reagáltam volna, ha akarnék valamit. Ennél erősebb utalást nem fogsz tőle kapni.:D
ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4es nek igaza van én is nő vagyok. Tehát szerintem is bőven van esélyed. Hajrá!
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat! Még annyi kérdésem van, hogy ez a szándékos farokfelállítás gáz? Vagy az a lényeg, hogy bevált?
ma 09:41
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz. És mint látod bevált.
ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

"Véletlenül" kiborítottam volna a kávét a nadrágodra, aztán gyorsan felajánlottam volna, hogy vedd le, kimosom. Persze, lehet hogy csak holnapra száradt volna meg...😉


36N

ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire látni gatyán keresztül, hogy feláll? Én egy férfin se nagyon láttam, hogy annyira látszódna. Nagy van neked?
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9# Szövet gatyán át látni.
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!