Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok dugtatok már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok dugtatok már meg nagyon egy lanyt?

Figyelt kérdés
Vki elmeselne?
ma 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mekkora kétségbeesés lehet itt amikor már fiú kéri a fiút hogy irogasson neki
ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 VadApuci ***** válasza:
72%
persze, hogy dugtam, de miért mesélném el?!
ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Én mindig nagyon megdugom őket! 😁
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Smpixieről jött fel hozzám egy szubmisszív lány. Azt szerette volna hogy "megerőszakoljam". Levetkőztettem és hátrakötöztem a kezét, eközben eléggé ellenkezett szóval elővettem egy övet és rácsaptam párszor a hátára és a fenekére hogy tudja hol a helye. Ezek után a hasára fektettem az ágy széle felé fordulva és elkezdtem megdugni a száját, de itt is ellenkezett úgyhogy a nyakánál fogva az övvel a farkamra húztam hogy ne tudjon szabadulni. Közben leköptem és pofont adtam neki. A hátára fordítottam hogy lelógjon a feje az ágyról és úgy is megdugtam a száját, néha öklendezett de nem hányt be. Ezek után letérdeltettem a földre és kinyalattam a herémet, gátamat és fenekemet. Végül a hasára fektettem az ágyon, továbbra is hátrakötött kézzel, az övet pedig a nyakára tekertem és pórázként használva keményen megdugtam a punciját ami teljesen nedves volt annak ellenére hogy hozzá sem értem, szóval itt már tudtam hogy nagyon élvezte az eddig történteket. Dugás közben volt hogy rácsaptam a fenekére, előre hajoltam és benyúltam a szájába, stb., egyébként nagyon hangosan nyögött(sikított) a lány szóval a szomszédok "élvezhették", aztán végül kivettem, megfordítottam őt és az arcára élveztem.

Utána beigazolódott az érzésem, mert azt mondta hogy a top 3 legjobb szexuális élménye között volt ez, annak ellenére hogy az első talink volt.

26F

ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
Lersze. Aztàn kiderült, h nem nagyon, csak közepesen.
ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Páromat lőttem szét úgy, hogy utána elájult.
ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!