Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá a barátnőmet a hármas szexre?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kicsit furcsa érzés most ezt a kérdést teljesen idegen embereknek feltenni, de talán csak Ti tudtok nekem teljesen kendőzetlenül és elfogulatlanul válaszolni ebben a „problémámban”. A fenti kérdést elolvasva már tudjátok a témát.

A helyzet az, hogy 20 éves vagyok, 4 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Nekem Ő az első és egyetlen nő, akivel szexuális kapcsolatba kerültem. Ez fordítva is igaz, tehát Neki pedig Én vagyok az első férfi az életében.

A helyzet az, hogy már együtt élünk, tervezzük a közös jövőt. Egy két kisebb vitától eltekintve egészséges a kapcsolatunk. Utazunk, szórakozunk, stb.

A probléma ott merül fel, hogy Én egy kicsit máshogy tekintek a PÁRKAPCSOLAT szóra, mint (talán) az emberek többsége. Nekem a párkapcsolat a bizalomról szól és arról, hogy jól érezzük magunkat a másik mellett, lehessen vele tervezni hosszútávra, hasonló érdeklődési körrel rendelkezzen stb. Tehát mint látjátok, nekem nincs benne a szexuálitás „kötöttség”. Én úgy gondolom, hogy néha át kellene adni magunkat a testi élvezeteknek.

Mivel nekem Ő az első, talán emiatt tekingetek más lányok után is, elképzelem hogy vajon milyen lehet mással a szex. A hármas szex gondolata is izgat (ez a legjobban), leginkább két lánnyal (akiből egyik mindenképp az én barátnőm). A párkapcsolat nem érdekel mással, mert én ezt a lányt szeretem.

Soha nem csaltam meg, ez nem is szerepel a terveim között, ezért merült fel egyáltalán ez a kérdésem, amit fent olvashattok.

Nem vagyok önző, barátnőmet ugyan azok a szabadságok illetnék meg, mint engem, akár egy másik (nem ismerős/barát) férfit is beengednék a szobába „hármasozni”, ha szeretné. Én nem érnék a férfihoz, mert nem vagyok meleg, ezt ne értsétek félre. Csak egyszerűen el tudom képzelni, hogy Neki is vannak ilyen gondolatai, hogy milyen mással szexelni és én nem akarok az lenni, aki ebben megakadályozza, hogy megtapasztalja.

Nyilván itt nem arról van szó, hogy mindenkivel lehet dugni össze vissza, chatelni vagy találkozgatni. Hanem minden új embert megbeszélünk, megbeszéljük, hogy mit szabad és mit nem az együttlét alatt. Nem akarnék egy ilyen teljesen nyitott kapcsolatot.

Barátnőmtől még nem kérdeztem meg, nem vetettem fel ezt a témát neki. Nemtudom, hogy hogy esne neki. Azt sem tudom, nekem hogy esne, ha mással látnám. De a gondolata egyre kevésbé taszító, talán már hozzászoktattam magam fejben. Lehet féltékenység lenne részemről is, lehet nem. Fogalmam sincs.

Nem kockáztatnám a kapcsolatot egy ilyen témával, félek, hogy csökkenne a bizalom. Ezért is tettem fel ide ezt a kérdést, hogy tapasztalatokat olvassak.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mi volt a megoldás Nálatok?



ma 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ezt vele kell tisztáznod először, különben nagy balhé lesz
ma 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Engednéd hogy más dugja a csajod? Ez aztan a szerelem

Ja nem

ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:

Ha tényleg valóban szereted, nem akarsz mást.

De, hogy a kérdésedre válaszoljak csak őszintén.

ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, még te magad sem tudod, hogy mit akarsz.

De az, hogy 4 év kapcsolat után már nem elég színes és izgalmas az élet számodra, az nagyon azt jelenti az én olvasatomban, hogy nem lesztek már sokáig együtt…

Ennyi idő után mondjuk már tudnod kellene, hogy neki milyen szexuális habitusa van, és ehhez mérten gondolkodni azon, hogy hozd fel neki a témát.

ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. : ennyire elbagatellizálni a témát nevetséges

Mindent le lehet így egyszerűsíteni, de nem sok értelmi és érzelmi intelligenciára vall.


3. : leírtam, hogy nálam mit jelent a szeretni=párkapcsolat



Tapasztalt emberek véleményére voltam kíváncsi

ma 21:27




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!