Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, ha (férfiként) felizgulok a nők által használt menstruációs egeészségügyi betétektől? Mit csináljak ezesetben?

Figyelt kérdés
Tehát a ténytől, hogy a lányok, nők rendszeresen ezt hordják, és ebbe véreznek bele a nemi szervükkel. Meg a termék is felizgat, ha valahol olvasok róla, vagy látom reklámban. Mit csináljak, hogyan oldjam meg, ha ez hoz izgalomba?

ma 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen. Sok helyen olvastam ilyenről

Elég fura, de vannak ennél furábbak is

ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen, nekem is ilyen fétisem van. Itt egy egész subreddit róla:


reddit.com/r/ttotm

ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Palcsi71 ***** válasza:
52%
Nem is értem,hogy lehet ilyenre felizgulni....🤔😮 A nők is örülnek mikor el múlik végre, és nem kell a betétet használni. Mi lehet benne izgató...🤔🤔🤔😮
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél egy csomaggal, verd ki bele a farkad, és kész.
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
#4 Én egyszer 8 éves koromban elcsentem egyet Anyu készletéből a fürdőben és beragasztottam a gatyámba. Úgy állt tőle a kis fütyim, még pisiltem is bele egy keveset.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Hát ez valamiért tetszik.

Nem tudtam hogy van ilyen.

ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez egy erős defekt.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyi beteg dologhoz vonzódtok már, ez nem oszt nem szoroz.
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg semmi, ahhoz képest amikre izgulni szoktak. Olvastam nemrég itt van aki arra élvez hogy vajúdik, nyomja ki a nő a gyereket, azaz élete legnagyobb fájdalmában szenved éppen. Szülés fétis vagy mi a franc. A betét se épp kellemes dolgokhoz társítható egyébként. Furcsa hogy a női nemiszerv általánosan mennyire van degradálva, lenézve. Illetve hogy a nő szenvedése mekkora élvezet sokaknak. Fordítva elég ritka hogy valakit pl izgasson hogy tökönrúgja a férfit, megnyomorgassa a golyókat, esetleg mikor szenvednek a prosztatagyulladástól felizguljon a fájdalmában jajgató férfitól.
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!