Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok ilyen helyzetben? Megismertek egy férfit,az elejétől kezdve olyan mintha már ezer éve ismernétek egymást. eltelik pár hét/hónap, összegabalyodtok, TÖKÉLETES minden. Egymást nézve kiráz a hideg. Tudjàtok, amikor nektek van valaki teremtve....

Figyelt kérdés
Mintha lett volna már közötök egymáshoz régen... Aztán már majdnem kapcsolat van belőle,de te megijedsz és visszalépsz mert annyit csalódtál már és nem vagy jól, meg amugy is egy nőcsábásznak tűnik, és az ő életvitele nem illik bele a tiedbe. Majd nagyon bunkón lekoptatod. Jó pár hónap eltelt,de te még mindig rá gondolsz. Minden nap veled van gondolatban. Bocsánatot kérsz, de ő nem bízik már benned azután amiket mondtál neki. Azt hiszem ő túl lépett. Tippek, hogy felejtsek? ☹️

ma 16:39
 1/5 anonim válasza:
100%
Te bunkón lekoptatod, ennyi. Én se adnék még egy esélyt.
ma 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő csak egóból nem ad még egy esélyt. Amugy még reagálgatott a dolgaimra pár hete, párszor rám is írt, de vmi butaságot. Tehát tesz egy lépést felém, majd vissza. 🤦🏽‍♀️
ma 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bunkón lekoptattad akkor így jártál
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem volt jó ötlet bunkónak lenni.

Ezt valahogy tudasd vele.

Mi bajod lehet?

ma 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem,tizenhàrom évesen sem tettem volna ilyesmit... Szerintem ez tök gyerekes.

Jó lecke volt, hogy ne jàtszadozz senki érzéseivel.

ma 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!