Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfi vagyok nagyon szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok nagyon szeretnék jobb orgazmust elérni ezek csak 2-3 másodpercig tartanak nem lehetne vhogy tovább?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 15:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia! Hát sok gyakorlás az egész!! Jól írja az egyik hozzászóló, hogy idő kérdése. Pl, nekem van hogy akár 5-10 perces is . De én nő vagyok, de páromnak is tudok percekig tartó orgazmust okozni :) ! Sok gyakorlásból született meg az eredmény:) ! Évek óta együtt vagyunk! Mi és hogyan szoktátok csinálni? Mióta vagy együtt a lánnyal? Ő élvezi a szexet? MERt azon is sok múlik, hogy ő hogy áll hozzá a dolgokhoz! Na szóval sokmindenen múlik, olvasgass a témában, de a legjobb ha megbeszélitek a dolgokat, aztán kipróbáljátok, nekünk se ment minden simán az elején ,de mostanra már ....

Ha gondolod írj privátvan ha van kérdésed! Hátha tudok okosat mondani!

2009. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
figy itt az email cimem mond meg és felveszlek korczkevin@freemail.hu
2009. jan. 8. 14:47
 13/16 anonim ***** válasza:

Hali!

Bár nem épp legális és nem is túl olcsó a dolog, de egy "barátom barátja" vagyis nem én (vagy mégis?:) úgy szokta néha csinálni, hogy bekokszol egy kis fehértől a csajszival és úgy csinálják. Leírhatatlanul más az érzés és hosszabb az orgazmus is.

2009. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tantra. Irány a könyvtár!
2009. jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
segitsetek kül maszturbálásnál szeretnék jobb orgazmust
2009. jan. 10. 15:09
 16/16 anonim ***** válasza:
Itt a vége felé a hozzászólásoknál, szerintem hanyagoljuk az ilyen tanácsokat: "...bekokszol egy kis fehértől". Hogy ki mivel kúrja el az életét az magánügy! Na de ne hogy már itt ilyen tanácsokat osztogasson valaki! Egy kicsit ideges lettem, és szerintem nem vagyok egyedül (Mi van ha a saját gyerekeink is olvasgatják ezt a fórumot? Gondolt már bele valaki?) Na akkor szerintem ez a "fehér téma" FELEJTŐS, DE NAGYON!!!
2009. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!