Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ami a férfiaknak a szex, az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami a férfiaknak a szex, az a nőknek a ...?

Figyelt kérdés

szept. 12. 10:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
30%
pénz
szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Nőknek is a szex.


Aki szerint a pénz, az jobb, ha nem akar nökkel ismerkedni, mert emberileg nem alkalmas normális kapcsolatra.

szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Mindkét nem az élvezetért szexel, nem tudom erre gondoltál-e.
szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

... szex.


De én nem általánosítanék. Sok férfi van, akinek szintén nem a szex az első, hanem a pénz, vagy a hatalom, a szex inkább csak ennek az eszköze. De nő is.

szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Szex
szept. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
47%

Ha a nőnek jó a szex, akkor neki is a szex. Sok férfi nem tud úgy szexelni, hogy a nőnek is jó legyen. Ez nem független attól, hogy sok nőt prüdnek neveltek meg úgy hogy a szex rossz, és ezért nekik eleve nehezebb. De hidd el nekem barátom, ha egy nő talál egy olyan férfit akivel neki is jó a szex, akkor ugyanúgy fogja szeretni, mint a férfi. Volt egy fél éves időszakom, mikor nekem nem nagyon volt kedvem szexelni, és nagyon megviselte a feleségemet meg az egész kapcsolatunkat.

Szegényebb családból jöttem mint ő, nem a pénzemre ment az biztos (persze nem is csak a jó szex miatt, de nem vagyok naiv, az is fontos volt)

szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Az a nőknek is a szex.
szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
most, hogy átrakták az emberek kategóriából ide, mi más válaszra lehet számítani? Amire rákérdeztem, emberi tulajdonság, kérem, legyen szíves az admin visszatenni!
szept. 12. 12:19
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Miért hasonlítanád össze a szexet egy jellemvonással? Pláne nemekre lebontani.
szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
...a biztos jövő vágya.
szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!