Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van takarítás fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van takarítás fétis?

Figyelt kérdés
Van olyan szerintetek aki kedvből mint fétise takarít másoknál? Persze elvárja cserébe pl meztelenül takarítson az illetőnél vagy közben bilincsben legyen stb.

szept. 9. 18:34
 1/9 anonim válasza:
74%
Nemtudom.. Nekem elsőre orvosi esetnek hangzik a történet.
szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Jó lenne, hozzám jöhetne takarítani, közben szénné aláznám
szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Az en parom(lány) a legkisseb szöszmöszt is felporszivózza, olyan meg mindíg akad. Állandóan zúgatja azt a sz@rt. Gondoltam már, h egyszer agyonverem vele.😀😀😀
szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
÷b😀
szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Vannak akik kifejezetten házi szolgának mennek, iletve olyan dominánst keresnek, akiknek különféle házimunkával (is) szolgálhatnak. A többi részlet már csak egyedi megegyezés kérdése, hogy meztelenül, négykézláb mászva, egyéb szolgálat is van, szex is van, szadomazo is van, stb...
szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem hallottam még ilyenről, de legalább praktikus lenne, hogy szereti a munkáját.
szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van már mindenféle fétis, már semmi sem lep meg.
szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs takarítás fétisem, de a múltkor takarítás közben konstatáltam, hogy nem tetszik a takarítószer szaga és felvettem egy gázálarcot (amire egyébként izgulok) és nagyon jó volt, hogy utána úgy tudtam folytatni a takarítást, hogy abszolút semmit nem éreztem a takarítószerből. Viszont állt közben a farkam, mert olyan izgató volt gázmaszkban lenni, úgyhogy el is képzeltem, milyen szívesen takarítanék így a játék kedvéért valakinél, hogy aztán hatalmas közös élvezés legyen belőle.
szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten fétisem a takarítás, de szívesen takarítok ha úgy van. A megalázás, a kiszolgáltatottság és a női ruhák viszont vonzanak, szóval el tudok képzelni olyan helyzetet, hogy női ruhában takarítok, közben pedig megaláznak, vagy ilyesmi. Viszont ezt főleg játékból próbálnám ki, mert hiába csinálok egy-két dolgot szívesen, nem vagyok profi takarító és nyilván a másik fél részéről is igényelnék kontaktust, egy kis parancsolgatást, verbális alázást, esetleg leköpést, pofont, ilyesmit.

Tehát aki csak ingyen takarításra vágyik annak nem lennék jó választás :D

f24

szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!