Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon hamar elsülök! De csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar elsülök! De csak ha aktusra kerül a sor valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Az orális szexet birom de ha vaginális vagy anális szexre kerül sor rövid időn belül el megyek. Csak az irjon aki tényleg tud segiteni, okoskodni én is tudok! Köszönöm!!!!!
2009. jan. 7. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Jóbarát a google, és használni is kellene.
2009. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MAszturbálj előtte, vagy két menet, hogy a barátnődnek is jó legyen. Bár szerintem maszturbálni jobb, mert ott nem fáradsz el annyira. Vagy második menetet nem kívánnál?


Még azt tudod csinálni, amit már írtak, hogy váltogatod a gyorsaságot, picit kiveszed, vagy megpróbáljátok gumival.

2009. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állj le pár pillanatra, vagy vedd ki, hogy ne sülj el!
2009. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Farok gyűrű,vagy amikor már elmenés közelébe vagy fogd meg a herezacskód erősen és húzd meg ugyanis ahoz hogy elmehes a herezacskódna fel kell húzodnia.
2009. jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na pont erre gondoltam OKOSKA tudom mi a probléma sajnos jobban mint gondolnád(ejaculatio praecox) a neve. De mivel olvastam itt jó dolgokat gondoltam hátha van olyan aki ezzel eredményesen harcol és megosztja velem, lehet nem jól fogalmaztam meg a kérdést. én ugyanis alternativ módszerekre lettem volna kiváncsi, gyógyszert nem szeretnék!!!
2009. jan. 8. 09:24




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!