Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mihez tartozom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez tartozom?

Figyelt kérdés

21 éves szűz vagyok még, ne röhögj ki érte. A helyzet az, hogy f@sz tudja, hogy melyik nemhez vonzódom. Nem voltam még nővel soha.


Az utcán egyszerre megnézem a nőket és a férfiakat is. De belül tudom, hogy az aktusra csak nővel lennék képes. A férfival valóra gondolva elborzadok, és tudom hogy az biztos nem lennék képes. A gondolattól is felfordul a gyomrom. Csak is nővel tudnám ezt végrehajtani.


Azonban attól f0sok, hogy nővel való aktus során a szerszám nem akar majd működésbe lépni, ezzel pedig ott maradok letolt gatyával.


G€cire röhelyesen hangzik, de a szerszámom nem is igazán az aktusra lép működésbe sokszor. Nem tudom milyen beteges fétisem van, de a férfiak hajvágása végett indul be az erekció. (Ne kérdezd, nem tudom ez mi a f@sz). Fontos megjegyezni, hogy nem a férfiakra, hanem a férfiak hajvágására.


Esetleg megoldható szerintetek, hogy ezt a fétis kihasználva legyen sikeres az aktus nővel?



(!pls ne oltsatok ki, eleget emésztem magam rajta!)



szept. 8. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hetero vagy
szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abban az esetben is, ha különösebben a nőkre sem lép akcióba? Innen ered igazából a parám.
szept. 8. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
no para, csináld, ne gondold túl, ne aggódj, csak élvezd...minden jól fog működni
szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Eöske janeszka21 ***** válasza:
0%
Egy szűz aki nem csak gyáva de még gyökér is
szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Janeszka21! Ment a zöld
szept. 8. 21:36




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!