Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar szexelni már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni már velem? 9 éve vagyok együtt a párommal, az első kb 3 évben minden rendben volt. Aztán egyre ritkábban akarta.

Figyelt kérdés
Emiatt szakítottunk is 1x, de ki akart békülni, azt mondta, újra jó lesz minden, megkérte a kezem, hozzámentem. Aztán lassan újra ritkultak az együttlétek, van hogy 1-2 havonta csak 1x tudom rávenni, akkor is hetekig nyüstölöm emiatt. Amúgy érzem, hogy szeret, mindent megtesz értem, kivéve a szexet. Elvileg nem beteg és nem vettem észre jeleket, hogy megcsalna. Már lelkileg teljesen kikészít ez a dolog. Ő 33 éves, én 27.
2009. jan. 7. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Érthetetlen, hogy manapság miért a nőnek kell a pasit nyaggatnia a szex miatt...Nálunk is ez a helyzet :S Én próbáltam erről beszélni a párommal többx is, de mindig azt a választ kaptam: nem tudom, mi az oka. De szerintem ez baromság. Tudja azt nagyon jól, csak beszari, hogy elmondja. Pedig nem harapnám le a fejét. Fontos lenne a maximális őszinteség. Hisz ketten könnyebb megoldani a problémát, mint egyedül...

Lehet, hogy "megunt" a párod. Bár ha őszintén szeret, nem kéne ilyennek előfordulnia. Próbáld feldobni vmivel a szexuális életeteket.

2009. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban elfogadhatatlan minden párkapcsolatban ahol ez a probléma felüti a fejét. Nagyon sokan írtak be már hasonló problémákkal kérdéseket és sajnos én is tettem már fel ilyen kérdést. Nálunk a feleségem az,aki havonta egyszer szeretkezik velem. Mi is ennyi idősek vagyunk mint ti kedves kérdező és ez nem természetes,hogy ilyen fiatalon megszűnik létezni a kellemes együttlétek és az érzelmek a vágyak a másik fél iránt szexuálisan. Már gondoltam arra,hogy megkérdezek egy idősebb korosztályból valakiket,hogy amikor ők voltak ennyi idősek náluk is ritkább,hanyagoltabb lett e e szex. Nem hinném,hogy akkoriban a szegénységre,nincstelenségre ,gondokra fogták azt,hogy azért nincsen kedvük a szexhez,mert tele vannak problémákkal. A nagyszüleink fiatal koraikban nagyobb volt a pénztelenség mint manapság és mégsem tolták el egymást a gondok miatt.


Én is számtalanszor leültem megbeszélni a párommal a problémánkat és semmi siker,de már kezdek belefáradni. Igaz nem annyi éve vagyunk együtt mint ti,de ez akkor sem természetes,hogy az egyik félnek szinte úgy kell könyörögni,hogy legyen már végre valami. Ha feldobnánk valamivel,az azt jelentené,hogy így ahogy vagyunk már nem kívánjuk egymást. És ezért nem vagyok annak a híve,hogy mindig feldobni valamivel,mert a végén azt is meg lehet unni aztán. És utána? Jöjjön a következő amivel szintén fel kell hívni a szexuális együttléthez a figyelmet valamivel? Á ez kizárt! Próbálkozásnak nem rossz,de hosszútávon nem egészséges. Jobb mint a semmi azt elismerem. De ez akkor sem természetes,hogy idáig fajulnak a doldok egy kapcsolatban,beleértve az én házasságomat is.

2009. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én férfi vagyok és ha nem áll fel akkor mi nagyon letudunk törni !!! És ez mitöl van elmondom _ hajtunk a munkába , anyagi jó létért , minden meglegyen ....... és a szex ussza meg a kárát!!
2009. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Kedves harmadik válaszadó: valóban van ilyen a férfiaknál, hogy az állandó munka, hajtás miatt nem áll fel? Én ahányszor kérdeztem a férjemet, hogy miért nem akarja, mindig azt a választ kaptam, hogy mire hazaér, már olyan hulla fáradt (két munkahely,+ főiskola levelezőn), hogy egyszerűen nincs ereje hozzá (egyszer urológusnál is volt, akinek elmondta, hogy nem nagyon áll fel neki, megvizsgálták, és azt mondták, szervi baja nincs, csak a sok stressz). Én ezt sosem hittem el, nem értettem, hogy mi köze van a kettőnek egymáshoz, de most hogy Te férfiként ugyanezt írod, elgondolkoztat. Bár biztosan ez egyén függő is, hogy kire milyen hatással van a sok munka. Ha ki tudod fejteni jobban a témát, tedd meg légyszi! Köszönöm!

Kedves második válaszadó: teljesen egyet értek veled, a feldobni vmivel a szexet szerintem se megoldás, így én ezzel nem is próbálkozom.

2009. jan. 8. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:

és párodnak mikor nem áll fel ?? Pl sok pihenés után jobban teljesit ??

Te rámenös vagy ??

(a harmadik válaszolo vagyok )

2009. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pár éve volt, hogy járt dokinál, akkor azt mondta azt vette észre hogy reggel nem áll fel neki. Hát sok időt nem tölt pihenéssel, de pl. nyaralás alatt sem "ugrott rám", akkor is nyüstölni kellett érte. Hogy rámenős vagyok-e?! Nem mondanám! Régebben próbáltam kezdeményezni a dolgot konkrét tettekkel, de mikor kb 3-ból kétszer elutasított, hogy most ő fáradt, meg ilyesmi, onnantól nem volt kedvem kezdeményezni sem. Ő meg nem kezdeményezi. Szóval mostanában már csak szavakkal utalok rá, hogy jól esne egy kis szex, amit hetek múltán vagy megkapok, vagy nem (de inkább nem). Amúgy ha ritkán "akció" van, nincs gond a szerszámmal véleményem szerint.
2009. jan. 9. 20:41




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!