Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, a barátnömmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, a barátnömmel már sokszor pettingeltünk és akkor mindig állt, de mikor rászántuk magunkat az elsö komoly együtt létre egyszereüen nem ment. Miért nem állt fel az elsönél?

Figyelt kérdés
.. Semmi baj nem volt addig mig az óvszer fel nem került, addig minden rendben volt... 2szer is meg próbáltuk de amint felhuztam az óvszert nem ment... Óvszer nélkül meg nem akarja... Most mit csináljak? Nagyot csalodtam magamban és félek legközelebb sem fog menni...
2009. jan. 7. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem amiatt lehet hogy erőltetitek a dolgot vagy még nem vagy esetleg rá felkészülve tejlesen vagy félsz megmutatni a barátnődnek magad. Ha sötétben kezditek el a dolgokat az sokat segíthet.remélem tudtam segíteni
2009. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is így volt! Azért van mert ideges vagy, tipikus, hogy pont olyankor nem működik a szerszám, amikor teljesíteni kéne. Az meg eszedbe se jusson, hogy gumi nélkül... A legeslegnagyobb felelőtlenség.

Annyit tudok mondani, hogy mind a ketten rá kell, hogy hangolódjatok, és akkor nem lesz gond a merevedéssel. Főleg, ha a barátnőd mindent meg is tesz érte... :)

2009. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tony ***** válasza:
7%
Eloszor mi is igy voltunk a baratnommel,ez termeszetes mert ideg vagy. Rakd be egy kicsit gumi nelkul h erezd a baratnod. Aztan mar menni for gumival is. Sok szerencset
2009. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszaitokat, azért meg nyugodtam picit h nem csak én voltam ezzel így... Azt még elfelejtettem irni h csak nekem lett volna az első, a barátnömnek (illetve már csak volt barátnönek, mert dobott) már a sokadik lett volna... Nagyon ciki volt a dolog, félek h emiat mással se fog menni...
2009. jan. 7. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:

BE NE TEDD GUMI NÉLKÜL!!! Csak ha esélyt akarsz hagyni, hogy apuka légy!

Gumi helyett próbáljátok vmi spermicides cuccal. Hüvelykúp/tabletta/krém. Gyógyszertárban kapható.

MINDENKÉPPEN VÉDEKEZZETEK valahogyan.

2009. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A gumi szerintem elég sok férfit lelohaszt, és eleve szerintem tökre nem lehet érezni a másikat, mintha egy zacsiba dugna az ember. És a nőnek sem valami izgató, hamar kiszárad, kellemetlen, stb. Az nem is igazi szeretkezés. Szerintem próbáljatok ki egyéb védekezési módokat, pl. a legtutibb szerintem a gyógyszer (sajnos).
2009. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

gyogyszer a király !! gumival nem jó de a leghatásossabb védekezés !!!

Nekem is lelankad amikor bekéne helyezni és én már nem egy mai pasi vagyok !!!

2009. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy szoros volt a gumi, de amúgy amikor úgymond "bizonyítani" kell ,akkor lehet, hogy lelohad az ember, de ha a nő segít neked akkor újra mehet a dolog! Ez nem egy emberen múlik szerintem! Segíteni kell egymásnak! Ezért dobott?? MErt akkor... na mindegy nem volt túl megértő. MAjd ha találsz egy olyan lányt aki tényleg szeret, na majd vele menni fog! Vele majd megismeritek egymást! És minden menni fog! EMGtanuljátok együtt, hogy mekkora öröm is a szex. De ne görcsölj rajta és ne is keseredj el, persze nem lehet könnyű ,de majd belejössz és menni fog!!!

2009. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Abszolut ne aggodj ezeen. Velem is így volt. ott átkoztam magam. meg szégyenkeztem. probaltuk többször is. aztan egyszer mikor tényleg iszonyuan fel voltam izgulva simán ment minden. gumi no para. szal nyugi. össze fog jönni . tutira ;) (x)
2009. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!