Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik, vannak olyan helyzetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, vannak olyan helyzetek, amikor izgalmat éreztek, ha egy másik férfi felizgul a párotokra?

Figyelt kérdés

A klasszikus cuckold nyilván erről szól, de itt most nem feltétlenül arra gondolok.

F



aug. 29. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem, nincsen. Férfi vagyok, nem nyomi.
aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Persze , ha pl a strandon látom, hogy egy másik pasi megnézi az nagyon izgató vagy ha mondjuk melltartó nélkül topban nyit ajtót futarnak, postásnak tök mindegy , maga a tudat nagyon izgalmas hogy megnézik és mik járhatnak a fejükben.
aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

#1


Nekem pont hogy nyominak tűnsz, az "okos" hozzászólásoddal 🤷‍♂️

aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem - az okoz izgalmat, ha látom ahogy a párom élvezi a többes mókát.
aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sz.Árpád ***** válasza:
Nekem is ha pk strandon megnézik, vagy ha nőgyógyászhoz megy, megy hasonlók.
aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tetszik mikor a strandon látom,hogy stírölik a csajom, volt már mikor felállt a farkam miatta
aug. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem is izgat. Volt, hogy céges bulin nyomultak a páromra, elmesélte amikor mentem érte. Ahogy haza értünk pokoli nagyot dugtunk
aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Engem nem izgat,sőtt…..aki megnézi szívesen megütném😌
aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is fel izgatott, mikor megláttam milyen ruhában megy céges buliba….
aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól esik ha valaki ráizgul a páromra.Ez azt jelenti,hogy egy jó nő és vágyat kelt másban is.Az más kérdés,hogy a párom vevő lenne e rá.Közös e az érdeklődés.Nem volt ilyen nálunk.Persze ha a csajom is tovább gondolná a dolgot az más lenne.De ha Ha valaki az én csajomra veri,az büszkeséggel tölt el.
szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!