Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Unom a szex egy részét. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom a szex egy részét. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Általában csak úgy tudok elmenni, ha közben a csiklómat izgatja. De amikor csak ki-be mozog, akkor azt egyátalán nem élvezem, sőt, elég unalmas. Persze közben simogatjuk egymást, meg csókolózunk, de amikor olyan póz van,hogy ezeket nem lehet, akkor az számomra nagyon unalmas.

Hogy tudnám azt a rését is élvezni? Meg amikor ő van felül, akkr mindig olyan érzésem van, h kakilnom kell.


2009. jan. 7. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már önmagában az is elég izgató, ha tudja és látja az ember, hogy a kedvese ki-be mozog benne. Mondjuk nekem érzésileg is izgató, amik ott történnek, lehet, nálad nincsen annyi idegvégződés, vagy éppen nem vagy elég nedves-vagy túlságosan is az vagy, ezek is befolyásolhatják, hogy mennyit érzékelsz az egészből. Szerintem próbáld meg, hogy te ülsz a barátodon, és te irányítod ez egészet, meg eleve, szerintem ez a póz okozza a legkéjesebb érzéseket, hátha nálad is beválik. Meg még a kutyapóz is elég jó kéjérzés szempontjából.
2009. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csatlakozok az előttem szólohoz...

Szerintem is a pózon változtassatok, mindenképpen. A kutya póz tényleg jó, de mondok még egy jó pozt,az amikor te fekszel hason az ágyon a szerelmed pedig rádfekszik, de persze nem teljesen ne hogy szét nyomjon :D és onnan teszi be a szerszámát, az is nagyon jó, de az a lényeg, hogy ne legyen nagyon széttárva a lábad, nagyobb a súrlódás...

Sok sikert!

Üdv. Dinus :)

2009. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen a pózon kell változtatni. Ülj szemből az ölébe, egyből élvezni fogod!
2009. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Én is csak csiklóingerléssel tudok elmenni. A ki-be mozgást nem tudom élvezni, olyan semmilyen. A csiklóingerlés mellet, az kell, hogy a G-pontomat is izgassa a péniszével. Így hihetetlenül élvezetes és csak így van orgazmusom. Ezt csak lovagló pózban tudom elérni úgy, hogy a párom nem teljesen fekszik, inkább félig ül. Nekem pl. kutyában is olyan semmilyen. Sok múlik azon, milyen szögben mozog benned a párod. Kísérletezzetek sokat.

[link]

2009. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igazából a többi pózzal annyira nincs gond, csak ezzel és gondoltam ezt is meg lehet oldani valahogy, de akkor majd más póz lesz.

rettenetes egy dolog, h az ember csak rásegítéssel élvezi a dolgot

2009. jan. 7. 13:51
 6/9 anonim válasza:
0%
Miért nem használtok ágytálat?! Üdvözlettel: Dr. Drake Ramore
2009. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar, hogy csak úgy lesz orgazmusom, hogyha izgatjuk a csiklómat is. De bele kell nyugodni, hogy nem minden nő képes hüvelyi orgazmusra :( Viszont azért érdemes kísérletezni, hátha 1x mégis sikerül.

Ha a párod nem tudja izgatni a csiklódat, izgasd te magadnak.

2009. jan. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
szerintem dolgozzon a pali is... ha neki az jó, hogy bennünk van, akkor kifulladásig igenis kérjük viszont a csikló ingerlést!!! szerintem kutyapózba tud a legkönnyebben aktus közben csiklót izgatni a férfi!!! :)
2009. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valtoztassatok a pozokon;) az bejon ;):)
2009. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!