Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen egy igazán jó szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazán jó szexuális együttlét? Hogyan írnátok le?

Figyelt kérdés
Please do me dirty

aug. 21. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet azt leírni.

Egy jó kajának se tudod leírni az ízét.

aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első körben szükséges hozzá hogy már úgy kívánjátok egymást, hogy már szinte beleremegtek. Beszélgetés, apró érintések. Ha ez megvan akkor pedig a szenvedély majd ahogy kibontakozik úgy lesz a legjobb. Nincsen rá recept, de ha a vágy megvan akkor már sínen vannak a dolgok.
aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor a csaj annyira fel van izgulva, hogy folyik ki belőle a puncilé.
aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is szükségem lenne egy nagyon hosszú előjátékra, amikor a pasi csak rám figyel. Mivel még sosem sikerült mással eljutnom az orgazmusig, így fogalmam sincs, mennyi idő lenne, de valószínűleg sok.



Ez olyanokból állna, hogy masszírozzon át, szopogassa a mellbimbóim sokat, erősen. Illetve közben ujjazzon, dörzsöljön alul. Azt is szeretném, ha a csiklómat szopogatná, de nekem ez egy nagy stresszforrás is lenne, mert 'salátapuncim' van, aminek utálom a kinézetét.



Ami még engem izgat, ha a pasi rámül, rámfekszik teljes súlyával. Illetve ha kézzel elfenekel rendesen, pirosra.



Az előbb felsoroltakat ismételje addig, amíg el nem érem az orgazmust. Miután pedig sikerült elélveznem, még jó alaposan dugjon meg kutyapózban.



De ez csak nálam van így, minden nőnek más jön be.



23/N

aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lök el engem, kíván engem, vágyik rám. Ilyenkor kielégítem, ő pedig hálás és bújik. Bármikor amikor bármelyikünk akarja, ugyanez.


Sajnos azt nem tudom, milyen amikor én ki vagyok elégítve, olyan még nem volt, mert hiába áll meg minden, sose tudtam elélvezni egy lánytól sem.


35/F

aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!