Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány évesen és hogy jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen és hogy jöttetek rá arra hogy aszexuálisok vagytok?

Figyelt kérdés

2024. aug. 14. 21:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
13%

Aha. Látatlanban mindenki azt mond, akit akar.

Aki meg egy névtelen fórumon bizonygatja, hogy mekkora jó nő, az erősen bottal se kategória.

2024. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%

Igen. Ezek általában a befásult, beképzelt, prűd, öntelt agyhalottak. Valószínüleg kinézetre se egy primadonna....

De ahogy mondják: "Moslékkal is lehet tüzet oltani"

2024. aug. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azoknak van baja, akiknek fogalmuk sincs az aszexualitásról, de látatlanban osztják az észt és fikáznak másokat.
2024. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Először 2022 őszén olvasgattam itt gyakori kérdéseken love storykat és néhánynál láttam az aszexuális szót. Fogalmam sem volt, hogy mit jelent de nem is foglalkoztam vele. Aztán amikor kb ötödjére láttam akkor mondom, hát megnézem már mit jelent ez a fránya szó… és ekkor 19 évesen össze állt a kép. “Talán én ez lehetek?” Ezt kérdeztem magamtól.


A felvilágosodás előtt úgy éreztem magam, hogy más vagyok mint a többi ember, azaz nem értettem mi ez a nagy felpörgés a lányok miatt, miért jó ha van az embernek egy olyan társ mellette aki viszont szereti. Meg ezt a nagy szüzesség elvesztést sem értettem, hogy mi ebben annyira nagydolog. Sokáig azt sem tudtam, hogy hova kell dugni a péniszt, hogy gyerek szülessen, a felső lyukba vagy az alsó lyukba. Tudtam, hogy ott történik a dolog de egyiket sem tartottam értelmesnek. Aztán a 8. osztályos biológia órán tudtam meg pontosan a dolgokat.


Amikor rá találtam erre a kifejezésre teljesen tudtam vele azonosulni. Végre volt egy szó ami leírja ,hogy miért vagyok más mint a több körülöttem lévő ember.

Amikor megtaláltam ezt a kifejezést hetekig-hónapokig kutattam a kifejezés után meg, hogy hogyan élik meg az emberek akik ilyenek.


Na akkor legyen a következő, hogy milyen gondolataim vannak a szexről.

Ha a szexre gondolok akkor főleg undort érzek, megalázást és szégyent.

Az, hogy beteszem a nemi szervem a lányéba, hát megalázó, megszégyenítő,

szégyent érezek, hogy ilyet csinálok egy lánnyal, ők nem ilyet érdemelnek.


Valamikor megpróbáltam pornót nézni.

Még általános iskolában éreztem egy kis hájpolást osztály társaimnál és az évfolyamtársaim részéről a pornó körül. Sosem értettem, hogy mi ebben annyira jó. Egyszer valamikor mondtam magamnak, hogy oké megnézem, hogy mit szeretnek ebben annyira. Belenéztem egy ilyen videóba ééés hát nem tetszett, sőt… szörnyülködve meg undorodva néztem belőle szerintem kb 2 percet de szerintem sokat tippelek.

Most sem értem, hogy mit lehet ebben szeretni és hogy napi szinten emberek milliói néznek ilyen tartalmat.

21/f

2024. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

En nem tudom hogy aszex vagyok-e vagy sem

Sose voltam senkivel, pedig mar 40 elmultam

Sajnos a melegseg miatt is van ez

Szexvagyaim vannak de igazabol nem akarom ezt

Fantaziaim is vannak, lelkiismeret furdalast nem erzek ha ilyenekrol fantazialok de igazabol nem csinalnam

Lehet azert mert megszoktam a fantazialast

Nagyon furcsa lenne igazabol csinalni, egy masik testhez hozzaerni, foleg úgy hogy nem vagyok gondolatolvaso es nem tudom mire gondol a masik

2024. aug. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
12-13 évesen már éreztem,hogy én egy kicsit más vagyok. Már akkor is undorodtam nemcsak a szex gondolatától, de a csóktól, kézfogástól is, minden romantikus dologtól. illetve mindig is utáltam,ha filmekben van erotikus vagy csók jelenet. Soha nem volt crushom, és már 13 évesen azt mondogattam,hogy én felnőttként nem akarok randizni, nem akarok megházasodni. 14 évesen már annyira foglalkoztatott az,hogy erre van e név,hogy utána olvastam neten, és akkor tudtam meg,hogy aszexuális és aromantikus vagyok. De azt,hogy ez mennyi nehézséget visz az életembe,csak 18-19 évesen fogtam fel. Most leszek 21 és hálistennek már elfogadtam magam és már nem érdekel az egész(: én így vagyok boldog, nyugodt.
szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

16-17 környékén kb. Volt egy barátom 15 éves koromban, hát rosszul voltam attól, hogy folyton fogdosott, nekem eszem ágában nem volt viszonozni, ekkor még azt gondoltam, hogy nem értem meg hozzá.

Úgy 1 évvel később netezgetés közben futottam bele ebbe a kifejezésbe, és rá is jöttem szép lassan, hogy én bizony nem későn érő vagyok, hanem aszexuális. Emellett szerintem még aromantikus is vagyok.

szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!