Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt már valami izgalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valami izgalmas szexélményetek a nyáron?

Figyelt kérdés

Vagy szerintetek csak városi legenda, hogy ilyenkor könnyebben jönnek az erotikus kalandok?

24L



aug. 14. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Barátokkal mentem nyaralni a Balatonra. 4-en mentünk: egy pár, egy szingli pasi, meg én mint egy szingli csaj. Második reggel barátnőm pasija keltett úgy, hogy a puncimat simogatta. Orálisan kényeztettük egymást, szexeltünk. Kiderült, hogy a másik szobában barátnőm a fiú barátunkkal szexelt. Aznap délután barátnőm áthívott a szobájukba és négyesben szexeltünk. Barátnőm elmondása szerint egyszeri alkalomról volt szó, 2 héten belül aztán kiderült, hogy a pasi ezelőtt is félre ment. A barátnőm kidobta.
aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, Balatonon egy társasággal,az egyik csaj szüleinek a nyaralójába voltunk. Érdekes volt a szőlősben a szabad ég alatt.
aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Kezdjünk el ismerkedni és akár velem is lehet egy izgalmas élményed.

30/F

aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy lánnyal akivel évek óta szemezek, hajnal 1-től reggel 7-ig szexeltünk. Én 5-ször ő nagyjából 20-szor elment. Felejthetetlenül mozgott.
aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
tegnap pucér szaunában külföldi pár bekapcsoltatta a gőzt és ahogy beültünk páran még láttuk is egymást, aztán már csak a hangokat:))
aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szeretnél?
aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!