Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elárulhatom-e a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elárulhatom-e a barátomnak, hogy mennyi kapcsolatom volt előtte vagy jobb inkább ha nem tudja? Már a viszonyunk fél éve tart.

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem árt elbeszélgetni vele ilyen dolgokról. Jobb mintha mástól hallaná
2009. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Hát nem ismerlek, de ha így kérdezed, biztosan nagyon sok fiúval/lánnyal voltál együtt, és tizenéves lehetsz!

A sötét múltat nem érdemes takargatni, úgy is kiderül. Szerintem üljetek le és beszélgessetek el, kinek mi merre mikor mennyi volt! Aztán vagy együtt maradtok vagy nem! ;)

2009. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elárulhatod. A lényeg, hogy ne keríts neki túl nagy feneket. Amikor szóba kerül, lazán megjegyezheted. Nyilván Ő is tudja, hogy ez semmit nem jelent.
2009. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor a barátnőm megkérdezte, hogy elmondja-e az előző kapcsolatainak a részleteit, azt mondtam, hogy ne. :D

Én elmondtam neki mindent, mert érdekelte.


Ha megkérdezte, akkor nyugodtan mondd el neki, de annyira ne részletezd! (És ne hazudj!!!) De ha nem kérdezte, minek erőltetni a dolgot? A legtöbb férfi nem szivesen gondol abba bele, hogy a barátnőjének előtte hány kapcsolata volt... Legalább is én igy vagyok vele.

2009. jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. Mindenkinek van múltja - neked is, neki is. És jobb is tisztában lenni egymáséval, annál is inkább, hogy amit mindenképpen takargatni akarsz, de azért vannak rajtad kívül mások is, akik tudnak róla, azzal zsarolhatóvá is válsz, vagy egyszerűen csak kellemetlen helyzetbe is kerülhetsz általa, ha valaki más kimondja, nem tudván, hogy ezt te leplezni akarod (vagy épp tudván-tudva, gonoszkodásból).
2009. jan. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem csak akkor mondd el, ha kérdezi, amúgy lehet, hogy jobb neki, ha nem tudja.
2009. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!