Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Milyen perverz dolgokat szerettek, vagy próbaltatok ki, vagy hallottatok ?
Mi az amit rendszeres csináltok és amit még nem mertetek kipróbálni.
Perverz = a nagy átlagtól, szokásostól eltérő bármi lehet
2. Ezek azért nem nagy dolgok. Szerintem lassacskán be lehet vezetni, ha a csókot nem is. Orálnál szájba engedi?
Cumkink nálam is van, de mivel már termékeny vagyok (eddig nem voltam, mi nem védekezünk, most lesz majd spirálom) ezért sajnos nekem nem lehetett, pedig minden vágyam ez. De remélem majd felrakás után 1-2 hónappal már lehet.
Nekem még nővel szex és ott mindent is kiprobalni. Bármit. De nem hármasban.
Emellett kisebb BDSM dolgok, de inkább a lazább kotozes és stb.
24/N
Az volt a 45. szülinapi kívánságom kedves feleségem felé, hogy egy autópálya meletti pihenőben szeretnék gumi nélkül egy qrvát megdugni a kamionok közzé beállva, punciba-popsiba, és a végén a megduni a száját is, és hogy a farkamat tövignyomva a torkára élvezni. Ja! És hogy az a qrva ő legyen.
Megkaptam! 😃
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!