Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Csajok, volt olyan hogy a szeretőtök lelépett? Működött a szex is köztünk előtte volt egy pár hónap szünet..főleg a pasi akarta hogy talizzunk ami jól is sikerült.Megirtam hogy köszönöm a tegnap estét de olvasatlanul hagyta..1 hete meg nem írt semmit
Figyelt kérdés
2024. júl. 24. 16:01
1/3 anonim válasza:
akkor ne kaparj utána, keress olyan férfit, aki megbecsül ;)
vagy várj, lehet, hogy kórházba került, stb.
Te mit akarsz?
47/F
2/3 anonim válasza:
Csak arra kellettél neki. Megkapott, lelépett. Ennyi. Hány éves vagy?
3/3 anonim válasza:
Ezért nem lennék szerető, nem az erkölcsösködés miatt, hogy jujjfújházas megszegényfelesége, hanem nem bírnám ezt a függő helyzetet, hogy most csak eldobott, mint egy használt zsepit vagy tényleg akadályoztatva van.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!