Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, izgató vagy ribis ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, izgató vagy ribis ha egy nő ennyire rövid szoknyában van? Randin tetszene nektek, vagy otthagynátok a csajt?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 24. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem tetszene! f.
júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Számomra izgató, mert szeretem a szexi ruhákat, rövid szoknyákat. Nekem nem baj, ha a lány kicsit ribis.
júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nincs azzal semmi baj, ha tetszeni akar a partnernek.
júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

ez rendben van


47/F

júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen időben általános... csak ma 8 ilyet láttam elsétálni mellettem az utcán.
júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól áll neki, akkor tetszene! Különben is, joga van azt fölvenni, ami neki tetszik, hogy kifejezze magát, a stílusát, stb.
júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
igen, ilyen időben nem meglepő
júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Részemről élek-halok a miniszoknyás nőkért, imádom őket, gyönyörűek! A szoknya mint ruhadarab a végtelenségig variálható, két kivétellel:

- Nincsen túl rövid szoknya

- Nincsen elég rövid szoknya

:))

júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem pont ez a stílusú ruha a kedvencem , de nem okozna problémát számomra .

Amúgy én a lazább és lengébb ruházatot szeretem egy nőn , na és persze a rövidet és az sem baj , ha a ruha , vagy is a szoknya , kissé átlátszó és olyan rövidecske , hogy a popsi épen nem látszik ki alóla .

Tehát lehet sokat sejtető ruhában is a nő , nekem az nagyon be jön , kifejezetten tetszik az ilyen stílusú öltözék egy nőn , ami nálam akár fél siker is lehet .

júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
66%
A magas sarkú miatt rövidnek látszik a combja. Tudni kell öltözni.
júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!