Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fordult már elő veled hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veled hogy gyerek látott merev pénisszel?

Figyelt kérdés
Mi volt az ő reakciója és hogy reagáltad le te a helyzetet?

júl. 22. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2 vagy mondjuk 8 éves?
júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtuk neki,hogy a fiúknak néha nagy,elfogadta,nem firtatta.
júl. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Előfordult.

El lett magyarázva neki, hogy a fiúknál ez így működik, és majd az övé is így fog működni ha már ő is nagyfiú lesz.

júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nem pont ez a kérdés, de én láttam apumat és barátnőm apukáját is így. Egyikük se csinált belőle nagy ügyet.
júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
aput láttam már úgy .
júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Huh, az egyik unokabátyám egy nagyf.szú izmos sportoló kan, és egyszer az edzése után mentünk valahova együtt, ezért bementem hozzá az öltözőben megvárni, ahonnan már lassan mindenki elszivárgott, és még egy zuhany ment a zuhanyzóban.

Az ajtóban állva néztem végig ahogy befejezte a zuhanyzást merev f.sszal.

Egyikük sem csinált problémát belőle, de később sokszor ugrattam a méretével és a kanosságával :D

júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nálunk aludtak unokatesóék az ország másik végéből és a fiúk az én szobámba aludtak akkor látták a reggeli merevedésem

Nincs ebbe semmi

Fiúk vagyunk

júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ebben semmi különös addig, amíg valaki nem kezd el valaki komolyabban érdeklődni más srácok farka után.
júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#2 amúgy egyáltalán nem kell nagyfiúnak lenni, hogy merevedésed legyen, gyerekkorban is simán előfordul, főleg reggel, sőt, már magzatként is van merevedésed
júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rengetegszer
júl. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!