Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az milyen fétis, ha ez izgat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen fétis, ha ez izgat?

Figyelt kérdés

Ha szeretnék lebukni a család előtt, maszti közben. Nyilván nem egy direkt szitut csinálok, nem előttük nyúlok magamhoz, de izgatna, ha rámnyitnának, ciki lenne, stb.

Nem gondolok tovább semmilyen perverz családi fétist!!!! Csak a lebukás és ennyi.


júl. 21. 06:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Ez már a fogyatékosság súlyos esete.
júl. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
???
júl. 21. 06:59
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Korod, nemed?
júl. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3- számít bármit?
júl. 21. 07:03
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Abban valamennyit igen, hogy megis ki előtt szeretnél lebukni
júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy. Család előtt. Szülők, testvérek.
júl. 21. 07:06
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Magamutogatas.
júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem fétis. Csak annyi nincs szexuális életed és fel akarod vmivel dobni a masztit, hogy nagyobb inger érjen. Mivel nincs nőd ezért már vmennyire kattant vagy és családnàl próbálkozzol, hogy vmi interakció érjen. Utcán nyilván nem mered, mert ott feljelentenek, előállítanak és család valszeg elnézi, főleg ha véletlenül állítod be a szitut.
júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sosem volt nőm és nem hiszem hogy lesz. Nő vagyok.
júl. 21. 08:35
 10/17 Sz.Árpád ***** válasza:
0%
Én úgy buktam le egyszer, a nővérem előtt, hogy fejhallgató volt rajtam, a nővérem pedig bejött a szobàba kóláért.
júl. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!