Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csupasz vagy szőrös punci?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupasz vagy szőrös punci?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom hogy végleges lézeres szőrtelenítéssel megkopasztom a puncim, de mégis olyan ijesztő hogy az végleges, minden más eljárással viszont számomra fájdalmas a szőrtelenítés és csak pár napig teljesen sima.. de néha jó ránézni úgy, hogy szőrös, kényelmi szempontból viszont a csupaszt választanám, a borostás viszont halál.. de félek attól is, ha lesz pasim, neki bejön majd a szőr.. végképp nem tudok dönteni, viszont pénzem csak 1 testrészre van.. más opció a láb, hónapj, stb..

2024. júl. 20. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Szőrös
Csupasz
91 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem pl bejön a szőr, szóval zavarna.
2024. júl. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Azért annyira nem végleges. Néhány év mulva lassan visszaszörösödik (Csak kevésbé dzsungel.) Olvass utána!
2024. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Csupasz, igénytelen a szőr...
2024. júl. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Max fazon, de a csupasznál nincs jobb
2024. júl. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Én a szőrös puncira izgulok fel, van úgy hogy a csupaszra el sem áll.
2024. júl. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ízléses és pofonok kérdése. Most ha itt 9 ember csupaszt mond, s csak egy szavaz a szőrösre akkor az sem jelent semmit.


Mert mi van, ha az egyet fogod ki legközelebb? Persze lehet okosan és univerzálisan is eljárni, de az sem garantál semmit

2024. júl. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Természetes sűrű szőrös a legizgatóbb.
2024. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Csupasz, àpolt bőrrel. Ne legyen pirosas, undorító pöttyös elszineződés a szőr helyén. A kinőni készülő szőr is még hamarabb legyen eltávolítva mint észre lehetne venni.
2024. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Végül hogy döntöttél?
2024. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nagyon jó a lézer, sokáig semmi se fog nőni. Engem biztosan nem zavarna, maximálisan a csupasz jön be.
2024. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!