Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Naturista strandon egyébként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naturista strandon egyébként mennyire veszik szigorúan ha merevedik egy férfinak?

Figyelt kérdés

júl. 19. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem illik mutogatni, jobb takarni ilyenkor. De mikor csak félig van megmerevedve, de még lefelé lóg, tehát nem olyan látványos, azért biztos nem szól senki.
júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy biológiai reakció, nem nagyon lehet szabályozni..
júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Íme a balatonberényi strand házirendje:

[link]

(7. pont)

júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

És a merevedés az kihívó szexuális magatartás vagy egy természetes mondgatni naturális dolog? Ki dönti el?

Más arcába nyomni vagy látványosan lóbálni más dolog.

júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Már bocsánat, de a faroknak az a "dolga", hogy merevedjen, ha nem áll fel, akkor merevedési problémák vannak.
júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kérdéssel arra gondoltam hogy oké hogy adott esetben áll mint a cövek, de mi lesz ha mondjuk 5 vagy 10 percig úgy marad? 😊
júl. 19. 22:47
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha még eléggé fiatal vagy és nyilván kezdő nudista, előfordulhat merevedés.

Ne járkálj és mutogasd mindenkinek, hogy neked mekkora.

Ha fekszel, vagy a vizben vagy és esetleg valaki meglátja, nem nagy probléma. Később majd nem lesznek ilyen gondjaid.

Én már láttam több férfinak, főleg tiniknek, hogy állt a "zászló" de még nem láttam, hogy ezért kiküldték volna, vagy bármi atrocitás lenne. Ha normálisan viselkedsz, nem lesz semmi gond.

júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Többször felállt már a farkam de nem szólt senki miatta!

Persze nem feltűnősködöm olyankor,vízbe megyek be vagy törölközővel eltakarom , de volt mikor hasra vágtam magam!

Nem gyakori jelenség egyébként,ritkán látni álló farkat

júl. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
El kell takarni meg nem kell más szférájába lóbálni
júl. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
A barátomnak is volt, hogy felállt és neki nagyon erős a merevedése sőt, olyankor nem lóg, áll merőlegesen +nagy méret is, tehát látványos. Ezért ő mindig visz egy törölközőt is, ha kell eltakarja, bemegy a vízbe, vagy hasra fekve napozik. Szándékosan nem mutogatja és soha senki nem szólt neki ezért nyilván, mert nem tolja mások arcába.
júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!