Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A biszex nők többsége a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszex nők többsége a nőkhöz vonzódik jobban?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a legtöbb biszex nő inkább a nőkhöz vonzódik jobban. Ez azért van mert a nők alapból sokkal szebbek, és vonzóbb a testük is mint a férfiaké. Ennél a kérdésnél is ezt látni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__8..



júl. 19. 16:48
 1/7 Antiszociális lény ***** válasza:
73%
Szerintem pont ellenkezőleg van. A legtöbb biszex nő a férfiakhoz vonzódik jobban és nem tud párkapcsolatot elképzelni egy másik nővel.
júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biszex nő vagyok, nincs preferenciám, mind a két nem egyformán vonz. “Ez azért van mert a nők alapból sokkal szebbek, és vonzóbb a testük is mint a férfiaké.” Nos, ezzel nem értek egyet, szerintem nem ez az indok. Inkább azt mondanám, hogy a nők nagy átlagban sokkal, de sokkal jobbak az ágyban. Felkészültem a lepontozásra, de akkor is kifejtem. A pasiknál sokkal jellemzőbb, hogy önző, nem passzoltok, gyrosan elmegy, nem érdekli, hogy neked mi a jó, tippje nincs hogy kellene nyalni, stb. Ha valamit meg akarsz beszélni, besértődnek. A védekezés körüli hisztiről ne is beszeljünk. Egyszerűen sokaknak nulla érzékük a női testhez. Nőkkel sokkal kölcsönösebb az egész. Sokkal figyelmesebbek, tudják hogy mit hogy kell, tényleg érzed, hogy érdekli az orgazmusod, mernek és tudnak kommunikálni. Sokkal szenvedélyesebbek, tényleg azt kapod, amit adsz, nem egyoldalú, nem maradsz kielégítetlen. Hangsúlyoznám, hogy nem mindenkire igaz ez, de az én tapasztalatom az, hogy többnyire ez a helyzet.
júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az elvileg “hetero” nők is a nőkhöz vonzódnak jobban


Olyan nincs hogy egy szép nőhöz ne vonzódj

júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint egy férfinak sokkal nehezebb megfelelnie az ágyban és jónak lennie mint egy nőnek?
júl. 19. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
En mind a ket nemet egyformán vonzónak találom annyiban másabb számomra nővel lemni hogy vele masképp élem meg a szex részét de ezt aki Bi érti hogy miért :)
júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, szerintem nem arról van itt főleg szó, hogy egy férfinak alapból nehezebb megfelelnie. Hanem arról, hogy sokan nem is akarnak kölcsönösseget, egyszerűen nem érdekli őket. Csak üríteni egyet, aztán kész. Tudod a klasszikus “ugyan annyi idős volt”. Vagy a másik gond lehet az, hogy nem nyitnak arra, hogy beszéljünk a szexről, mert fáj az egójuknak. De mint írtam is, természetesen vannak kivételek, nem mindenki ilyen.
júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapból pasi vonz jobban, viszont időnként pokolian hiányzik a női test.
júl. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!