Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van ha spermiumot fecskendő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha spermiumot fecskendővel eljuttatom a nemiszervem be?!

Figyelt kérdés
ne kövezzetek meg érte.. van egy barátnőm és sajnos sehogy nem jön nekik össze a baba viszont ajánlották neki azt az egyik ismerőse hogy mikor a férje már elélvezne szájjal elégítse ki tartsa a szájába köpje ki egy pohárba szívja fel steril fecskendőbe és úgy fecskendezze be a nemi szervébe na most nekem ezzel itt az a problémám hogy félek hogy nem-e sérülhet a sperma és hogy ez miatt nem-e lenne baja A babának,

júl. 19. 09:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Van három csodálatos gyerekem nehogy már ezt kelljen csináljam hogy legyen egy negyedik is már meg ne haragudj drága utolsó válaszoló

Ténylegesen nem rólam van szó hanem az egyik barátnőmrol

júl. 19. 09:40
 12/22 A kérdező kommentje:
Semmi rossz szándék nincs az egész mögött egyszerűen csak nem akarnak elmenni még egyelőre orvoshoz és gondolták hogy megpróbálkoznak ezzel is ezért is kérdeztem hogy sérülhet a sperma vagy nem semmi másra nem vagyunk kíváncsiak csak hogy sérülhet vagy nem
júl. 19. 09:42
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondolkozzatok már egy kicsit. Klinikákon is kis poharakba adják le a mintát. Miért kellene a szájába élveznie??

Az meg hogy még nem akarnak orvoshoz menni... Hát mikor akarnak, amikor hiába próbálkoznak és nem jön össze, 5 év múlva? Lehet gond van valamelyik félnél. Akkor hiába várják a csodát, akármit is próbálnak.

júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A "sperma" nem sérül. A spermaban vannak a spermiumok (milliók), azok közül egy darab fogja megtermékenyéteni a petesejtet. Szóval amíg van életkepes spermium, addig bejöhet. Minnél több a nehezítő körülmény, annál kevesebb marad életképes, és csökken az esély.

Maxímáĺis esély: farok a punciba tövig, beleélvez, farok kivesz, elköszön, várja az eredményt. 🤷‍♀️

júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, az állatos példa miatt, de ez egy teljesen bevett módszer az agrár világban.

Régebben kijártam a sertéstelepre dolgozni, kandisznót lefejik egy pohárba, aztán fecskendővel felszívjak az anyagot, azzal inszeminálják a kocákat.

júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

11


Ha nem te fontolgatnád ez a megoldást, akkor szerintem nem így fogalmaztad volna meg a kérdést, egyes szám első személyben.


"Mi van ha spermiumot fecskendővel eljuttatom a nemiszervem be?!"


Amúgy te tudnál egyetlen érvet mondani arra, hogy mitől lenne hatékonyabb fogamzás szempontjából a fecskendővel hüvelybe juttatott sperma, mint amit a pénisz lövell a hüvelybe?

júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy beljebb juttatja a spermiumot a fecskendő, mint a pénisz. Szerintem ezt valami hosszabb dologgal juttatják be, mint egy fecsi.

De ha esetleg működne a dolog, miért nem közvetlenül a pohárba élvez a pasi? Minek közbeiktatni a szájat???

júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Klinikákon is kis poharakba adják le a mintát. Miért kellene a szájába élveznie??"


Mert ha egy nő - szerintem jelen esetben a kérdező - a párja tudta és beleegyezése nélkül szeretne teherbe esni, akkor ezt a szájából kicsorgatott sperma felhasználásával nagyobb eséllyel tudja megtenni, mintha pohárba kérne tőle örökítőanyagot. Az utóbbinál egy mérsékelten bizalmatlan férfi is gyanút fogna szerintem.

júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen ha pohárba kérné, akkor mit mondana? Hogy g.ci koktél készül?
júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
82%
Az emberiség megért a pusztulásra.
júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!