Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felizgatni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felizgatni egy lányt?

Figyelt kérdés
Árra gondoltam hogy valahogy felizgatom a barátnőmet!( "Fiú vagyok, 26 éves" ) azt szeretném hogy élvezze is szóval fiúk aki ebben jártas írjátok le részletesen hogy hogyan izgatnátok fel egy lányt, és ti is lányok például mit szerettek, hogyan képzelitek el az erotikus szeretkezést a szexet! Írjátok le részletesen! Adjatok ihletet hogy nekem majd könnyebb legyen, mert kell a tapasztalat és kell tanács is! Amúgy arra kért a párom hogy írjam le neki hogy mit csinálnék vele az ágyban de nem tudom hogy mit írjak neki! Valami ötlet ?

júl. 17. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem az az oldal...
júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Ennyire ne legyél 26 évesen (már ha egyáltalán…) tehetetlen, hogy ezt is helyetted kell leírni, hogy te mit csinálnál a saját barátnőddel. Hát ezt a gyakori népének kell tudni?

N

júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Voltam már szűz sráccal, de azért tökei és agya volt.😄 Szó szerint mindent megtett, hogy jó legyen, és én is. Annyira izgalmas volt neki a helyzet, hogy baromi gyorsan el tudott volna menni, de tökre elhúztuk a dolgot, mindenféléket játszottunk, és hangosan nyögve ment el utána.:D Konkrétan gumiban éreztem, ahogy pulzál bennem a farka, és alig tért magához utána.:) Aztán egy kicsit pihentünk, és a második menet már nagyon kellemes volt, és közben tudott arra is figyelni, hogy engem is kielégítsen.

Szóval őszintén nem a “tapasztalat” a legfontosabb ahhoz, hogy egy lány fel tudj izgatni.

júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de "részletes" leírás semmit sem ér! Pont az a lényeg, hogy ráhangolódj a másikra, felvedd a közös hullámhosszt, folyamatosan reagáld le a másik visszajelzéseit - ez meg csak úgy megy ha RÁFIGYELSZ maximálisan, nem pedig valami merev forgatókönyvet követsz.

Ami kb. minden nőnek bejön: az odafigyelés, a gyengédség, s ha nem rohanod le, hanem fokozatosan haladsz csók - kézjáték - petting - orál mentén.

júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Volt barátnőm szégyenlős típus volt , de egyik nyáron este egy viszonylag forgalmas tónál , rá néztem és mivel igen lengén , nyáriasan volt öltözve , azonnal megkívántam .

Egyszerűen szét húztam a lábait , be nyúltam közéjük , elkezdtem neki simogatni a punciját , majd megujjaztam , aztán egy hirtelen rántással már le is húztam róla egészen , utána nekiestem és alaposan ki nyaltam neki elölről és hátulról egyaránt .

Mire magára a szexre került a sor , már nem is volt gátlásos egyáltalán , csak élvezte , velem együtt .

júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat , le maradt : Aztán egy hirtelen rántással már le is húztam róla egészen a ( bugyit ) ...
júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Mond meg neki, hogy tegnap szexeltél a hugával,(vagy az öcsével) az biztos felizgatja.
júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
24%
Jól meg kell rángatni a hajánál fogva
júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Mond meg neki, hogy nem fizetsz a szexért.
júl. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!