Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a lányodnál véletlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányodnál véletlenül (pl. takarítás közben, vagy kiborul a táskája stb.) találnál egy vibrit, befolyasolná e a reakciódat a színe és az, hogy mekkora, tehát kicsi, nagy vagy hatalmas?

Figyelt kérdés

júl. 17. 04:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem lelkesednék nagyon, mert nem vagyok rá kíváncsi. Ha nagy vagy hatalmas lenne, inkább értetlenkednék, ez most akkor hogyan, hova?

Szín, nem hiszem, hogy foglalkoztatna csak vörös vagy arany ne legyen. Anyaga annyiban, hogy higiénikusan lehet e tisztítani? Egyébként többi az ő dolga.

júl. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem
júl. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy meglepne. Nővéremnél is találtam dildót amikor tinik voltunk és nem lepett meg.
júl. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiamnál találok sem érdekel, de ha drog vagy rush van nála, azért viszont kiakadnék.
júl. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem takarítok a lányomnál, de láttam már a vibrijét...
júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges nőként nincs ezzel semmi baj!
júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút az ő dolga, én nem is hoznám szóba előtte, azt csinál ami neki jó. 38F
júl. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekelne? Eélvezze az életét, legalább ismeri a saját testét, nincs ezzel semmi gond.
júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Oké,oké mindenkit megértek, de a kérdés az lenne, hogy a mérete befolyásolná e a reakciód milyenségét? Nem maga a felfedezés ténye fontos a kérdés vonatkozásában.

A szín talán mindegy is 🤷

Tehát máshogy reagálsz e ha mini és máshogy e ha mondjuk mega méretű. Tehát már egy arckifejezés, egy b..ki ez mekkora (kicsi, nagy) már

olyan reakció ami megkülönbözteti reagálásunkat a talált "tárgyra "

júl. 17. 08:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amin meglepődnék az talán a lópénisz méretű élethű dildó. :D Meg az ilyen nagyobb bad dragonos dildók.
júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!