Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől van a reggeli, avagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van a reggeli, avagy a spontán merevedés? Esetleg esti erotikus álmok miatt?Elsősorban fiúknak szól a kérdésem!

Figyelt kérdés
Mikor ott aludtam a barátomnál sokáig fenn voltunk este, és kétszer is szeretkeztünk (persze egy kis szünettel), aztán reggel olyan 7-8 fele felébredtünk, és mondta a barátom, hogy spontán merevedése van, pedig pár órája elégült ki kétszer is... és akármilyen fáradt voltam, addig izgatott míg újból megkapott engem:) ez normális? és mitől lehetett merevedése? esetleg a szexről álmodott?
2009. jan. 6. 16:51
 1/4 anonim válasza:
29%
Szerintem mielöt elalut volna ara gondolt hogy menyire jo volt és ezert lehet valami olyat álmodot ami felizagata. Igen erotikus álmoktol is van spontan merevedes ez megszokot.
2009. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól van, ez tévedés. 4 éves kisfiúnál is előfordul, pedig neki még meglepően kevés ilyen élménye van...

A teli húgyhólyag nyom egy pár ideget, eret - és ez ezt idézi elő.

2009. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont a második válaszadónál.:)
2009. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Oké a teli húgyhólyag, na de... azért van talán más oka is, hiszen, ha ébren már hosszú ideje el kellene menni pisilni, akkor is feláll nektek, mert nyomja a teli húgyhólyag?:P


Pontos okra én is kíváncsi lennék, mindenesetre kétségtelenül az erekciós pályák rendben létét így jelzi a szervezet nekünk...

2009. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!