Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyit kamuznak nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kamuznak nektek a férfiak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy átlagosan, hány centivel mondanak nagyobb méretet a férfiak a valóságnál. Férfiak akik hazudnak, ti hány centivel mondtok többet?

júl. 15. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Végeztek erre vonatkozóan egy kutatást, a férfiak többsége legalább 1.5-2 cm-t hazudik. A legtöbbet az aki a legnagyobbnak mondja a sajátját.
júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Soha nem érdekelt a férfiak péniszének mérete, soha nem kérdeztem meg és hálaistennek még soha nem szexeltem olyan pasival aki méregeti görcsösen.


Viszont egyszer volt egy pasim, aki egyszer "viccből" előadta hogy neki mennyire nagy farka van, amire persze kiváncsi lettem, és amikor oda került a sor hogy kézzel játszadoztunk, éreztem (az én icipici kis gyerek méretű kezemmel) hogy alig van mit megfogni. Alap esetben nem érdekelt volna a dolog hiszen nem ezen múlik hogy jó-e az ágyban, de mivel előtte előadta hogy neki mennyire nagy, hirtelen nagyon cikinek éreztem a szituációt...


Ettől az esettől függetlenül, de amúgy sem működött köztünk a dolog, az aktusig el se jutottunk.

júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!