Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy lábfétises srác egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lábfétises srác egy csajtól képeket kér a lábáról a csaj pedig teljesíti is ezt neki, akkor lehet hogy a csaj is fantáziál hasonlókról?

Figyelt kérdés

Egyik csaj ismerősöm megtette ezt egy srácnak, én furcsáltam mert tök szolid lánynak ismerem és én biztos hogy elküldtem volna a fenébe a csávót.

Ha egy lány ilyet megtesz egy lábfétisesnek akkor minimum érdekli a téma, vagy szimplán csak a srác kedvébe akart járni esetleg nem merte megmondani neki hogy nem küld?



júl. 15. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy képet küld még nem biztos hogy izgatja
júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán jófej! Nekem itt az oldalon is küldtek már képet a lábukról. Szerencsére nem minden nő egy karótnyelt fap.na!
júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy dolog. Csak kedves volt gondolom. Nem intim képről van szó.
júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több lánybaratom is van aki tudja, hogy labfetises van, és néha néha küldenek képet.

Pl ha kilakkoztak a körmöket, új cipőt vesznek. Stb.

júl. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ritka igen. Azért ez nem akkora nagy dolog, csak sajnos sokan üzletet csinálnak belőle.
júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasi érdekli, az volt neki ennyire szimpi. Nem szimpi pasinak max. fityiszt mutat nem a lábait!
júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez szerintem érettségtől függ: ha még nem érett agyilag a nő, akkor belemegy azért, hogy teljesítse a pasi kérését.

Ha már érett, akkor lehet már, hogy érdekli a téma, így belemegy a képátadásba, de nem biztos, hogy épp azzal a pasival is szeretné kipróbálni.

Ha már érett és céltudatos, akkor lehet szerencséje is van a nőnek és belemegy "A láb felfedezésébe".

De az is lehet, hogy az érett nőnek épp csak felcsigázza ezzel az érdeklődését a téma iránt és pozitív kimenetele lehet, tehát, hogy megtetszik a nőnek a téma. (F!)

júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5

Ha már lehet, akkor miért ne?

júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem haverom kért képet a barátnőm lábáról egyszer mikor kicsit be volt rúgva. Elmondtam a páromnak azt mondta hogy ha ettől jobb napja lesz miért ne, engem sem és öt sem zavarta.
júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!