Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tornadressz fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tornadressz fétis?

Figyelt kérdés

Engem eléggé érdekel hogy kinek hogyan lett erre a ruhadarabra fétise, mitől annyira izgató ez, hogyan jött rá hogy az van neki. Meg mi van azokkal akiknek nincs fétisük, csak simán szeretik viselni akár sportolásra amire ugyan kitalálták, vagy más céllal.

Nem nagyon tudom ezt megérteni azért kérdezem.



júl. 13. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk ez úgy kezdődött, hogy az osztály egyik legjobb csaja aki nekem is nagyon tetszett, egy ilyen lányok közti csete patéban elszakította a tornadresszét, amit anyám vart meg. Így került hozzánk, és jó volt elképzelni benne a csajt.
júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves koromban nővérem atlétikázott és gyakran láttam tornadresszben otthon, amikor gyakorolt és néha edzésen is, amikor mentem érte. Atdomborodott a mellbimbó és a punciszőre is. Hiába no érem, izgató volt. Sokáig izgatott később a tornadressz, de idővel elmúlt.
júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
No érem = nővérem
júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból kivettem unokatesóm dresszet a fürdőben a mosásra váró ruhák közül. Nézegettem, simogatnam nagyon finom anyaga volt. Elkezdtem hozzá dorzsolni a farkam, nem akartam de összevissza gecztem a segg részét. Csodás volt ahogy folyt rajta. Azóta is tornadressz és női fürdőruha fetisem van.
júl. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kb 2 éve. A feleségem rendelt akkor magának egy pár darabot és egy mérettel nagyobbat kapott mint kellett volna, nagyon ki volt akadva rajta arra emlékszem, és sajnálta mert így ki dobott pénznek mondta. Mivel nagyon vàrta már a csomagot, mert ő szereti nagyon a dresszeket. És mondtam neki adjon nekem egyet belőle hogy fel próbáljam, nagyon nagyot mosolyogva a kezembe adott egyet és kérdezte ez most komoly??? Mondtam neki igen, hát jó vàlaszolta ok próbáld... természetesen tökéletesen passzolt rám és mondtam neki hogy ezt meg tarthatom? Mondta természetesen ha nekem jó. Igen jó volt olyan furcsa volt benne de valamiért nagyon be jött nekem. De gondolom ez azért is volt mert őt úgye nagyon sokat láttam benne. Így alakult ki azóta természetesen több darabot is kaptam tőle, de ezek már kimondottan férfi dresszek, jók és kényelmesek. Szeretem őket viselni.
júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ohh! Akkor már értem az öltözködés témában miért van ennyi tornadresszes kérdés... :O
júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincsen különösen oka, ki akartam próbálni, mert valamiért nagyon meg tetszett. Azóta rendszeresen viselem. Nagyon kényelmes benne mozgás és minden más is.
júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!