Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátom sokszor nem érzi ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom sokszor nem érzi ha bennem van?

Figyelt kérdés
Nemtudom h én vagyok túl tág vagy az ő 13 centire kicsi. Személy szerint nem tartom kicsinek az övét. Én ugygondolom én vagyok túl tág és nedves. Pl volt barátnője a bordázott gumit is érezte én nem érzem. Szerintetek miertlehetek ennyire kitagulva? Még nem szültem egyébként

júl. 13. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld meg a rászorítást, ha tudsz olyat, vagy gyakorold.☺️
júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BohócKolbász ***** válasza:
82%
zárd össze a combjaid szorosan aktus közben.
júl. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Kicsi a farka. Vállalhatatlanul ráadásul. Mikroszkóppal azért megtalálod?
júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
#2 A jó szex lényege abban rejlik hogy a nő is elengedje magát és ne egy nárcisztikus kispöcsűnek kelljen megfelelnie.
júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A dugás nem olyan fontos, az csak a gyereknemzéshez kell, szexeljetek máskép.
júl. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Fene tudja.

13 cm tényleg nem sok de azért annyira nem is kevés.

Lehet, hogy sokat veri és azért érzéketlenebb. Vagy ha gumival toljátok akkor az is tompít.

júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Hasonfekve legyél zárt lábbal.

Ő dugjon hátulrol..

júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azelejen is ilyen tág voltam de akkor eltudott menni elég hamar. Gondolom azizgalom nagyobb volt. De Ahogyment az idő vannak pózok amikbe már nehezebben megy el. Kutyaba nincs gond továbbra sem
júl. 14. 12:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
13cm az túl kicsi a szexhez! te érzed ha benned van? van orgazmusod ha benned van?
júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!