Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok ha lenne rá lehetőség?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha lenne rá lehetőség? Szeretnéd tudni?

Figyelt kérdés
Bárki akinek csak szexuális gondolata volt veled kapcsolatba. Szeretnéd tudni hogy kinek s épp milyen fantázia járt fejében amiben te voltál a főszereplő?

júl. 13. 11:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok nő lehet aki szeretné tudni, főlleg akik még bizonytalanok is magukban, hogy aznap mondjuk hárman kiverték rájuk, csak azért mert látták az utcán őket.

Már csak az itteni kérdések alapján is biztos hogy nem egy nőnek, lánynak segítene a tudat hogy tetszik másoknak.

júl. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen 45N
júl. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokk lenne az tuti. Amúgy sok ismerősöm bevallotta, hogy néha fantáziál meg álmodik rólam. Még nők is. Lehet nem kéne elmesélnem ilyennsok embernek az élményeimet perverzióimat. Egy nőnek ez persze jólesik ha számára szimpatikus emberektől hallja. 26L
júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
#13 te valami lezbi vagy? Xd
júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Bi vagyok ha ennyire érdekel.
júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
En szeretnem 🥹
júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Volt már hogy távcsövön keresztül néztem egy nőt aki valamiért nem használt függönyt a lakásában, ezért időnként lehetett meztelenűl látni. Nem volt egy világszépe nő, legfeljebb átlagos(30 körül volt), az utcán biztos nem tünt volna fel. És gondolkodtam rajta hogy vajon örülne-e neki, ha tudná hogy azért milyen érdekes, izgató látványt nyújt meztelenűl.
júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Bia.bianka ***** válasza:
Kivancsi lennek ra
júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
8%

#18

Te kis ribi

júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 SheLa ***** válasza:
100%
Több ismerősöm is elmesélte hogy gyakran a bikinis fotóimat nézegetik és fantáziálnak közben. Eleinte fura volt. Aztán izgató. Egyszer én is kipróbáltam, nyilván nem a saját fotómra. 1<L
júl. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!